Bim un fiyatları 2023

Bim marketlerde satışı yapılan pek çok un çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünü almak isteyen kişiler Bim un fiyatları şeklinde araştırmalar yapmaktadır. Genel olarak Efsane markasıyla satış gerçekleştirilmektedir. Genelde 2 kg ve 5 kg halinde alım yapılabilmektedir. Diğer alışveriş noktalarıyla fiyat kıyaslaması yapmak isteyen kişiler internet üzerinden sorgular gerçekleştirmektedir. Web sitemiz üzerinde Bim’e ait ürünlerin güncel fiyatlarına her zaman kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Arama kısmından bulmak istediğiniz malzemeyi yazarak hızlı bir biçimde sonucu görüntüleyebilirsiniz.

Özellikle yakın zamanda başlayan sokağa çıkma yasakları nedeniyle evde unlu mamuller yapımı oldukça artış gösteren bir trend olmuştur. Dışarıyla temasını kesmek isteyen kişiler un ve maya gibi malzemeleri temin ederek evde ekmeklerini kendileri yapmaktadır. Bu nedenle markette vakit kaybı yaşamadan hemen çıkabilmek için istedikleri ürünlerin fiyat listesini çıkarmaktadır. Uzun süreli kullanabilmek ve dışarıyla teması en aza indirebilmek için ise bim un fiyatları 5 kg konusu sık sık incelenmektedir. Kaliteli ve ekonomik market alışverişi denilince akla ilk gelen marketlerden biri olan bim’de birçok temel gıda malzemesine ulaşmak mümkündür.

Yakın tarihinde başlayacak olan kısıtlamalar sebebiyle pek çok vatandaşımız erkenden aylık market ihtiyaçlarını tamamlamayı düşünmektedir. Hafta sonları tam zamanlı uygulanacak olan dışarı çıkma yasakları nedeniyle özellikle un,maya,makarna ve yağ gibi ürünlere talepler çoğalmaya başlamaktadır. Mağazalar ise yaşanabilecek yoğunlukların önüne geçmek için stoklarını sürekli güncel tutma gibi önlemleri almaya başlamıştır. Siz de alışverişinizi son güne bırakmadan daha güvenli bir şekilde tamamlamak istiyorsanız Bim un fiyatları verilerini kontrol edip dışarı bu şekilde çıkabilirsiniz. Bu sayede bütçenizi daha rahat planlayabilecek ve harcamalarınızı kontrol altında tutabileceksiniz.

Bim un fiyatları 5 kg

Bir önceki yazımızda belirttiğimiz üzere genel olarak 2 kilogram ve 5 kilogram şeklinde un satışı gerçekleştirilmektedir. Aşağıda bulunan fiyat bilgisi sayesinde 5 kg olan un çeşidinin verilerine ulaşabileceksiniz. Sizlerle paylaştığımız Bim un fiyatları 5 kg detayları tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Genel ekonomik durumlara bağlı olarak fiyatlarda artış veya azalma olabilir.

Un Çeşidi Miktar Fiyat (TL)
Bim Efsane 2 Kg Un 2 Kg 27.75 TL
Bim Efsane 5 Kg Un 5 Kg 57.90 TL
Bim Efsane 10 Kg Un 10 Kg 99 TL

2023 senesiyle birlikte bazı değişiklikler meydana gelmiştir. Bunları sizlerle paylaşmak istedik. 10 kilogram olarak satılan unlar artık pek sık gelmemektedir. Bunu dikkate alarak Bim’e gitmenizi tavsiye etmekteyiz. Bu konuda yorum yapmak isterseniz bizlere iletebilirsiniz.

One thought on “Bim un fiyatları 2023

  • Haziran 16, 2021 tarihinde, saat 3:46 pm
    Permalink

    andy selam der bazı bim ürünleri iyi değil ve pahalı vede çalışanlar bazıları agrasif oluyorlar biraz dikkat olun

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.