Bim Sosis Fiyatı

Bim Sosis Fiyatı

Bim sosis fiyatı konusunda doğru bilgiye ulaşmak her zaman kolay olmuyor. Bu nedenle gerekli araştırmaları sizler için yaptık. Sosis, kahvaltı sofralarını süsleyen vazgeçilmez bir gıda olmaktadır. Genel olarak yağda kızartılmış şekliyle tüketilmektedir. Doğrayarak ya da üstüne şekiller çizerek harika bir sunum yapabilirsiniz. Yanında bir de patates kızartması yaparsanız mideniz bayram edecektir!… Bim’den alacağınız Tombik üretimli sosisler bizce oldukça lezzetlidir. Özenli bir şekilde paketlenmektedir. Son kullanma tarihine kadar tazeliğini koruyabilmektedir. Bize göre fiyatı oldukça uygundur. Muadillerine göre fiyat/performans oranı yükse diye düşünüyoruz. Siz de kârlı bir alışveriş için Bim marketlerine uğrayabilirsiniz. Aradığınız sosis soğuk ürünler dolabında sizi bekliyor olacak.

Bim Sosis Fiyatı
Sosis tabağı örneği.

Sosisin farklı bir çok çeşidi bulunmaktadır. Başlıcaları tavuk ve dana etinden yapılanlarıdır. Dana etinden yapılan sosisler tavuğa göre bir tık daha pahalıdır. Lezzetini dikkate alarak damak tadınıza uygun seçimi yapabilirsiniz. Tavuk mamulü olarak satılanların markası genel olarak Tombik olmaktadır. Bim markete özel bir şekilde imalat yapılmaktadır. Bu nedenle fiyatları uygun bir şekilde belirlenmektedir. Dana sosis ise Namet etiketiyle raflarda yerini almaktadır. Ayrıca Pınar’a ait birçok farklı ürüne de rastlamak mümkün olmaktadır. Dilerseniz diğer zincir mağazalarla kıyaslama yapabilirsiniz. Sizler için güncel Bim sosis fiyatı konusunu sık sık takip etmekteyiz. Güncellemeler olursa anında sizlere yansıtıyoruz. Yayınlarımızı takip etmenizi tavsiye etmekteyiz. Bim sosis ile ilgili soracağınız bir şey olursa yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bim Sosis Fiyatı
Bim Sosis Fiyatı
  • Pınar Hindi Kokteyl Sosis 130 Gram = 3.95 TL
  • Namet Dana Kokteyl Sosis 350 Gram = 11.90 TL

Bim Tombik sosis fiyatı

Tombik sosis piliç etinden elde edilmektedir. Çoğu kişinin severek tükettiği bir kahvaltılık olmaktadır. Ayrıca böreklerde ve pizzalarda da kullanımı yaygındır. Lezzetli menüler oluşturmak istiyorsanız siz de satın alım yapabilirsiniz.

Bim Tombik sosis fiyatı (500 Gram) = 6.95 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.