Bim ton balığı fiyatı

Bim ton balığı fiyatı

Bim’de satışa sunulan hazır gıda ürünlerinden birisi de ton balığı olmaktadır. Kendi üretimi olması nedeniyle Bim ton balığı fiyatı oldukça uygun seviyede belirlenmiştir. Sağlıklı beslenmek isteyen kişilerin gözdesi olan ton balığı konservesini size en yakın markete giderek alabilirsiniz. Hazır gıda sektörü, teknolojinin de yardımıyla sürekli olarak gelişmektedir. El değmeden üretilen ürünlerin her aşaması uzman kişiler tarafından takip edilmektedir. Yapılan test ve analizlerden geçemeyen ürünler otomatik olarak elenmektedir. Bu sayede özellikle ton balığı çeşitleri sofranıza güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır. Gönlünüz rahat bir şekilde tüketmeniz için ise uluslararası birçok sertifika onayı almış durumdadır.

Basit ve kolay tarifler ile yemeğinizi çeşitlendirmek için ton balığından faydalanabilirsiniz. Bim’den satın alacağınız ucuz fiyatlı bu ürünü salatalarınızda,yaptığınız pilavlarda ve pizzalarda kullanabilirsiniz. Ayrıca çok güçlü bir protein kaynağı olması nedeniyle spor öncesi ya da sonrası afiyetle tüketebilirsiniz. Aklınıza takılan sorulardan birisi Bim ton balığı fiyatı ise sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Spor yapan kişilerin ve formuna dikkat etmek isteyenlerin vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan ton balığı, Bim marketlerde Derya marka ismi ile satılmaktadır. İsminin çok bilinmemesi nedeniyle sizleri yanıltmasın!… Üretici firma bilgilerine baktığımızda ülkemizin en değerli kuruluşlarından Dardanel Ton markasının olduğunu görebilirsiniz. Private Label sistemiyle Bim’e üretim yapan Dardanel firması bu sayede müşterilerin ucuz fiyatlı ton balığı ihtiyacını gidermiş olmaktadır.

Bim ton balığı fiyatı 2021
Ton balıklı salata

Derya ton balığı genelde 320 gramlık konserve kutularda satışa sunulmaktadır. Özel tekniklerle üretildiği için raf ömrü epey bir uzundur. Tenekenin kapağı açılmadı sürece bozulmadan muhafaza edilebilmektedir. Genel olarak yorumlara bakıldığında müşteriler bu ürün için memnuniyetini dile getirmektedir.  İçerdiği omega-3 yağları nedeniyle uzman doktorlar haftada en az bir kere balık tüketilmesini tavsiye etmektedir. Ancak herkesin taze balığa ulaşabilmesi o kadar kolay olmayabilir. Oldukça pratik bir besin olan Bim ton balığı ürünü ile bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Size en yakın Bim markete giderek Derya ton balığını satın almanız yeterli olacaktır. Elbette dışarı çıkmadan önce de Bim ton balığı fiyatı konusuna göz atarak bütçenizi planlayabilirsiniz.

Derya ton balığı fiyatı

Bim’e markete girdiğinizde konserve gıdalar bölümüne yönelerek bu markaya ulaşabilirsiniz. Etiket üzerinden derya ton balığı fiyatı bilgisini okuyarak kıyaslama yapabilirsiniz. Bu ürün100 gramlık porsiyonunda 231 kalori barındırmaktadır. İçerdiği yüksek sağlıklı yağ oranı 15 gramdır. Bu da 320 gramlık bir ton balığı kutusunda yaklaşık 50 gramlık iyi yağ anlamına gelmektedir. Ayrıca yine bir kutu üründe 73 gr protein bulunmaktadır.  Bu haliyle Derya ton balığını diyet menülerine rahatlıkla dahil edebilirsiniz. Elbette bunu yapmadan önce doktor ya da diyetisyeninize danışmayı unutmayın. Tuna balığının işlenmesiyle sofralarınıza konuk olan Derya Ton balığının güncel fiyatı aşağıdaki gibidir. Bu veriler sizlere tamamen fikir oluşturması amacıyla paylaşılmaktadır. Marketlerde Bim’in belirlediği fiyat politikaları geçerlidir.

  • Derya Ton Balığı – 320 Gram = 13.95 TL

Bim dardanel ton balığı fiyatı

Bim’de satılan bir diğer ton balığı markası Dardanel olmaktadır. Çanakkale ilçesinde bulunan fabrikalarında neredeyse tüm Türkiye’nin konserve balık ihtiyacını karşılamaktadır. Dolayısıyla Bim dardanel ton balığı fiyatı konusu da sıkça gündeme gelmektedir. Aşağıda ileteceğimiz bilgiler ortalama verileri içermektedir. Aktüel kataloglarını takip ederek kampanya olması halinde daha ekonomik bir şekilde satın alım yapabilirsiniz.

Dardanel Konserve Balık Ton 125 G – 14.90 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.