Bim Künefe Fiyatı

Bim Künefe Fiyatı

Bim künefe fiyatlarını araştıranlar için öncelikle künefe sevilerek yenilen şerbetli bir tatlıdır. Dolayısıyla Bim künefe fiyatı önemli bir konu haline gelmektedir. Genel olarak donuk bir şekilde satışı mevcuttur. İçerisinde iki adet bulunmaktadır. Tanesi 125 gramdır. Alüminyum pişirme kapları içerisinde muhafaza edilmektedir. Pratik bir hazırlama süreci vardır. Tatlı isteğinizi varsa ve paranızı iyi yönetmek istiyorsanız bu ürüne yönelebilirsiniz. Bu yazımız ile birlikte künefe fiyatını öğrenmeniz ve markete gitmeniz yeterlidir. Bu sayede ucuz ve kaliteli malzemelere sahip olmanız mümkün olacaktır. Dilerseniz yanında şeker ve su da satın alabilirsiniz. Bim’in hemen hemen her ilçede bir şubesi mevcuttur. Size en yakın şubesini görebilmek için kendi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca aktüel kampanyaları da buradan takip ederek alışverişinizi daha ucuza getirebilirsiniz.

Bim künefe fiyatı
Harika bir künefe tabağı.

Genelde hazır olarak cafe ve restoranlarda satılan künefeyi evde çok basit bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede kendi damak zevkinize uygun bir tat ortaya çıkarmanız mümkündür. Ayrıca dışarıya göre fiyatı oldukça uyguna gelmektedir. Şimdi kısaca Bim’de satılan künefenin nasıl yapıldığına değinelim. Öncelikle şerbetini hazırlamamız gerekmektedir. Bunun için ihtiyacımız olan 1 çay bardağı su ve 1 çay bardağı şekerdir. Önce şekeri tencereye alıp üzerine suyu ekleyelim. Altını yakmadan önce iyice karıştıralım ve 5 dakika kadar kaynatalım. Sonra buzdolabına kaldıralım. 240 derecelik ısıtılmış fırının alt kısmına yerleştirip kızarıncaya kadar yaklaşık 12 dakika pişirelim. Pişmiş sıcak Bim künefesini ters çevirip servis tabağına yerleştirelim. Son olarak soğuk şerbeti Bim künefesinin üzerine dökelim. Tatlımızı bu şekilde hazır hale getirmiş olacağız.

Bim künefe fiyatı
Tüketilmeye hazır bir künefe menüsü.

Künefeyi oluşturan birkaç temel malzeme vardır. Bunlar tel kadayıf, tereyağı ve künefe peyniri olmaktadır. Lezzetli bir tatlı yapmak için bu malzemelerin kaliteli olması son derece önemlidir. Bizce Bim’de satılan bu hazır künefeler oldukça iyi performans vermektedir. Farklı markalarla kıyaslama yapıldığında da fiyatının uygun kaldığını söyleyebiliriz. Satış yapılan marka adı Hastel yada  Künenfes olarak geçmektedir. Ancak Bim özel üretim yaptırdığı için bölgesel olarak marka ismi değişebilmektedir. Bim künefe ürününün en güzel özelliği çabuk hazırlanmasıdır. Vakti kısıtlı olan ve çalışan kişiler için oldukça iyi bir alternatif olmaktadır. Fakat markete gitmeden önce Bim künefe fiyatı hakkında bilgi alma isteği oluşmaktadır. Sizler için detaylı olarak verileri paylaşmaktayız.

  • Bim künefe fiyatı: 5,95 TL.
  • Bim künefes künefe 1 pakette 2 tane fiyatı: 5,95 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.