Bim Reçel Fiyatları

Bim Reçel Fiyatları

Kahvaltılık malzeme alışverişinde reçel önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple Bim reçel fiyatları müşterileri tarafından araştırılmaktadır. Birçok çeşidini marketlerde bulmak mümkündür. Kaliteli meyvelerden üretilmektedir. Günümüzde birçok zincir markette benzer fiyat politikaları uygulanmaktadır. Bu da müşterilerin daha çok kaliteyi ve güveni ön plana almasına sebebiyet vermektedir. Bim bu alanda kendini kanıtlamış bir firmadır. Ürünlerin içerik kısımlarına bakıldığında üretici firmaların bilindik olduğu görülmektedir. Reçel için de görünen marka İlkgün olmaktadır. Üretim şirketi ise Seğmen Kardeşler Gıda olarak görülebilmektedir. Bu durum bölgesel olarak değişebilir. Ancak kesin olan bir şey var ki fiyatları gayet olumlu seviyededir. Siz de kahvaltılarınızı çeşitlendirmek istiyorsanız Bim’e giderek bu reçelleri satın alabilirsiniz.

Bim reçel fiyatları
Çilek reçeli.

Halkımız genel olarak kahvaltıya ayrı bir önem göstermektedir. Diğer ülkelere kıyasla bu kültür daha çok hissedilmektedir. Genelde peynir, bal, yumurta, hamur işleri ve reçel baş tercihler olmaktadır. Bunun yanı sıra sucuk, salam ve sosis tüketimi de oldukça fazladır. Bu tarz gıda ürünlerini almak için ise yerel ve zincir marketler tercih edilmektedir. Yaygın olarak hemen hemen her semtte Bim market bulmak mümkündür. Erişimi kolay olması nedeniyle de fiyatları sık olarak sorgulanmaktadır. Dışarı çıkmadan önce web sayfamızı ziyaret edenler en doğru 2021 verilerine ulaşabilmektedir. Sizler için reçel fiyatları ile birlikte birçok gıdayı araştırmaktayız. Alışverişe ayırdığınız bütçeyi aşmak istemiyorsanız bu yazılara göz atabilirsiniz. Ayrıca soracağınız soruları da yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bim reçel fiyatları
Vişne reçeli.

Reçel yapımında meyve oranı ve şeker miktarı büyük önem arz etmektedir. Lezzetli bir reçel elde edebilmek için bunların oranını tutturmak gerekir. Evde yapılabilecek reçelleri kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Ancak dışarıdan alacağımız kavanozları denemeden bir sonuca varamıyoruz. Bize göre vişne, ahududu ve çilek gibi çeşitler oldukça başarılıdır. Burada İlkgün reçel fiyatları için de uygun seviyelerde diyebiliriz. Bizce piyasadaki rakiplerine göre tam bir fiyat performans ürünüdür. Tadının ve kıvamının yerinde olduğunu düşünüyoruz. Siz de bu ürünü test ettiyseniz görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz. Sizlere ilettiğimiz Bim reçel fiyatları bazı durumlarda değişiklik gösterebilir. Yazılarımızı tamamen bilgilendirme amaçlı oluşturmaktayız. Gerçek anlamda fiyat bilgisini marketlerden edinebilirsiniz.

Bim Vişne Reçeli Fiyatı

Reçelin en sevilen türlerinden biri de vişne olmaktadır. Buna istinaden Bim vişne reçeli fiyatı sık olarak incelenen bir konudur. İlkgün markalı bu reçel için birçok güvenlik kontrolü yapılmaktadır. Özenle seçilmiş olan vişneler toplama merkezlerine getirilmektedir. Buradan uygun koşullarla fabrikalara sevkiyat gerçekleşmektedir. Daha sonra temizlik işlemleri yapılarak çekirdeklerinden ayrılmaktadır. Özel yöntemler ile son halini almaktadır.

Bim reçel fiyatları
Ahududu reçeli.

Cam kavanozlar ile vişne reçeli müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. İlkgün markası Bim’e özel bir imalat yapmaktadır. Farklı bir markette denk gelmek pek mümkün değildir. O nedenle de fiyatları ucuz seviyelerde tutulabilmektedir. Bim, mağazalarında dekorasyona fazla önem vermemektedir. Fazla sayıda personel çalıştırmadan maliyetleri düşürebilmektedir. Halkımıza avantajlı ve ekonomik vişne reçeli sunabilmektedir.

  • Bim İlkgün Vişne Reçeli Fiyatı (380 Gram): 6,45 TL.
  • Bim İlkgün Vişne Reçeli Fiyatı (700 Gram): 9,95 TL.

Bim Ahududu Reçeli Fiyatı

Bim ahududu reçeli fiyatı bizlere sorduğunuz bilgilerden biridir. Lezzetiyle insanı büyüleyen bu reçel Bim’de de satılmaktadır. Yine İlkgün etiketine sahip olmaktadır. Sağlıklı cam kavanozlar ile raflarda yerini almaktadır. Ahududu normal meyve olarak sık tüketilen bir ürün değildir. Fakat bundan yapılan reçeller birçok kişinin favorisi haline gelmiştir.

Ekmeğin üstüne süreceğiniz reçel ve peynir ile birlikte keyifli bir kahvaltı yapabilirsiniz. Ayrıca tatlılar üzerinde de kullanımı yaygındır. Pastalara süsleme amaçlı eklenebilmektedir. Kıvamı ve tadı bizce oldukça iyidir. Alışveriş listelerinde yer alan bir gıda malzemesidir. Eğer siz de bütçenizi iyi planlamak istiyorsanız Bim ahududu reçeli ürününü inceleyebilirsiniz. Fiyatının ekonomik olduğunu söylememiz mümkündür.

  • Bim Ahududu Reçeli Fiyatı 2 Kg: 22,50 TL.
  • Bim Ahududu Reçeli Fiyatı 700 Gram: 9,95 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.