Bim Lahmacun Fiyatı

Bim Lahmacun Fiyatı

Lahmacun halk arasında çok sevilen bir yemek türüdür. Buna bağlı olarak Bim lahmacun fiyatı merak konusu olmaktadır. Genel olarak kebapçı ve fırınlarda satılmaktadır. Ancak fiyatı bu aralar biraz cep yakabilmektedir. Bu nedenle insanlar farklı arayışlara girmeye başlamıştır. Hazır ve dondurulmuş şekilde satılan lahmacunlar da popüler olmaya başlamıştır. Özellikle Bim’de satışı yapılan dondurulmuş ürünler içerisinde göze çarpmaktadır. Siz de evde basit bir şekilde hazırlayabileceğiniz bu yiyeceği Bim’den temin edebilirsiniz. Donuk halde satışı yapıldığından kısa bir süre çözünmesini beklemek gerekir. Sonrasında dilerseniz tavada ya da fırında ısıtabilirsiniz. Yanına ekleyeceğiniz maydanoz ve roka ile harika bir yemek hazırlayabilirsiniz.

Bim lahmacun fiyatı
Lahmacun tabağı.

Lahmacunun içerisinde bulunan kıyma ve malzemeler ile hafif bir öğün oluşturulabilmektedir. Kebap, sandviç, hamburger ve pizza gibi yiyeceklerin yanında masum kalıyor diyebiliriz. Kalorisi çok fazla değildir. Birçok beslenme uzmanı kişilerin de önerdiği yemekler arasındadır. Diyetisyeninize danışarak ara öğün şeklinde tüketebilirsiniz. Kıyma sebebiyle iyi bir protein kaynağı olmaktadır. Ülkemizde özellikle doğu bölgesinde çok yaygın tüketilmektedir. Genel olarak insanlar aldığı malzemelerle evde lahmacun yapmaktadır. Ancak herkes bu şansa sahip olmayabilir. Hazırlık süreci ciddi bir vakit ayırmayı gerektirmektedir. Bunu yapamayan kişiler ise Bim’de satılan hazır lahmacun ürününü tercih etmektedir. Bize göre vasat olmayan iyi bir lezzete sahiptir. Bim her gıda mamulü için fiyat uygunluğu ve kaliteyi gözetmektedir.

Bim lahmacun fiyatı
Güzel bir lahmacun sunumu.

Bim’in müşterilerine sunduğu lahmacunlar genelde küçük boyutludur. Bunlara verilen isim ise fındık lahmacun olmaktadır. Bu sayede dolabınızda fazla yer kaplamaz. Tavada ısıtması da oldukça kolaydır. Büyük boyutlu lahmacunlarda bu çok mümkün olmamaktadır. Ayrıca fiyatı da bizce oldukça uygundur. Evde pişirebileceğiniz bu lezzeti herhangi bir Bim şubesinden satın alabilirsiniz. Aynı yemekleri yapmaktan ve yemekten sıkıldıysanız iyi bir alternatif olacaktır. Restoranlardan söylendiğinde biraz pahalıya gelebilmektedir. Genele olarak 10 ile 15 lira arasında fiyatlar değişmektedir. Fakat Bim’de çok daha ekonomik şekilde satın alım yapılmaktadır. Yanına dilerseniz Dost ayran da alarak müthiş bir lezzet yakalayabilirsiniz. Sitemiz üzerinde Bim lahmacun fiyatı gibi birçok gıdaya ait detaylara ulaşabilirsiniz. Sizler için her gün şubeleri ziyaret ediyor ve fiyatları not alıyoruz. Bu konuda soracağınız bir şey olursa yorum bölümünden aktarabilirsiniz.

  • Bim lahmacun fiyatı: 8,95 TL.
Bim Fındık Lahmacun Fiyatı
Fındık lahmacun tabağı.

Bim Fındık Lahmacun Fiyatı

Bim fındık lahmacun fiyatı için araştırma yapan kullanıcılar doğru verilere erişmeye çalışıyor. 2021 senesine ait en yeni ve güncel fiyatları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Lezzethane markalı fındık lahmacun ürünü birçok kişi tarafından sepete eklenmektedir. Genel olarak sevilerek tüketilen bir üründür. Donuk şekilde satışı gerçekleştirilmektedir. Fiyatı da bizce gayet uygun seviyededir.

  • Bim Fındık Lahmacun Fiyatı: 12,90 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.