Bim ramazan pidesi fiyatı

Bim ramazan pidesi fiyatı

Ramazan ayının güzelliklerinden biri olan pide oldukça revaçta bir üründür. Buna bağlı olarak Bim ramazan pidesi fiyatı için 2021 versiyonu merak edilmektedir. Geleneksel bir lezzet olan ramazan pidesini sevmeyen neredeyse yoktur. Ekmek fırınları her sene ramazan ayı geldiğinde pide çıkarmaya başlamaktadır. Özellikle iftar saatine yakın bir vakitte fırınlara giden kişiler sıcak pidenin keyfini çıkarmaktadır. Fakat herkes aynı şansa sahip olmayabilir. Bulunduğu ilçe ve mahallede fırın olmayanlar genel olarak ihtiyacını marketlerden gidermektedir. Bim’de bunlardan birisidir. Her zaman sıcak olmasa da taze ve çıtır bir şekilde müşterilere sunulmaktadır. Bu haliyle pek çok kişi tarafından sevilerek tüketilmektedir.

Bim ramazan pidesi fiyatı
Kağıda sarılmış sıcak ramazan pidesi.

Pide genel olarak iki şekilde satışa sunulmaktadır. Yumurtalı ve sade olarak bulunabilmektedir. Yumurtalı pidenin fiyatı biraz daha fazla olmaktadır. Bim’de bu iki şekli ile de bulmak mümkündür. Eğer pideyi sıcak olarak seviyorsanız kasiyerlerden geliş saatini öğrenebilirsiniz. İlgili saatte markete giderek satın alım yapabilirsiniz. Farklı gramajlarda satış gerçekleştirilmektedir. Ekmekten biraz daha farklı bir standardı vardır. Aileniz genişse büyük boy olanları tercih edebilirsiniz. Tek kişi yaşıyorsanız bir ekmeğe denk gelecek şekilde satın alım yapabilirsiniz. Bim genel olarak paketli bir şekilde pide satışı yapmaktadır. Ancak bunlar tırnak pide diye geçmektedir. Ramazan ayının başlamasıyla birlikte fırınlarla anlaşma yapılmakta ve mağazalarda yerini almaktadır. Bu sayede halkın ihtiyacına çözüm bulunmaktadır.

Bim ramazan pidesi fiyatı
Yumurtalı ramazan pidesi.

İftar yemeklerinin vazgeçilmezi olan Bim ramazan pidesi, fiyatıyla da dikkati çekmektedir. Birçok yere göre avantajlı fiyatlara sunuluyor demek mümkündür. Siz de internet üzerinden kıyaslama yaparak en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Web sitemizi kullanarak Bim marketine ait ramazan ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Genel olarak güncel bilgiye ulaşabilmek zor olabilmektedir. Sizler için en yeni fiyatları araştırmaya devam ediyoruz. Sayfalarımızı sık sık yeniliyoruz. Bundan dolayı sitemizi tarayıcınıza kaydetmenizi öneriyoruz. Yapılacak herhangi bir değişikliğe en kısa sürede ulaşmış olacaksınız. 2021 senesine ait olan Bim ramazan pidesi fiyatı konusunu sizlere aktarmaktayız. Sormak istediğiniz bir konu olursa lütfen yorum kısmından paylaşın. Ekibimiz size en kısa sürede dönüş yaparak yorumunuzu onaylayacaktır.

  • Bim Ramazan Pidesi Fiyatı: 4 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.