Güneş paneli fiyatları

Güneş paneli fiyatları

Enerjiyi doğru kullanmak ve çeşitli alanlara aktararak günlük ihtiyacı karşılamaya yardımcı olan panellerdir, bizler de sizler için en uygun fiyatlı güneş paneli fiyatlarını araştırdık. Kurulan sistem güneş enerjisini paneller yardımı ile saklayıp yaklaşık 3000 watt’a kadar elektrik üretilmesini sağlamaktadır. Günümüzde enerji kaynaklarının doğru kullanımı son derece önemli olup maddi açıdan da avantaj sağlayacaktır. Peki bu yapılar, güneş paneli fiyatları ne kadar? Yapılan araştırma neticesinde sizlere görseller ve çalışma yapısı hakkında da bilgi vereceğiz.

Güneş paneli nerelerde kullanılır? Tarımsal alanlarda ekim yapan çiftçilerin sorunu elektrik enerjisini alamamak olabiliyor. Kimi zaman konum ve alt yapı sorunları buna engel olmaktadır. Bu aşamada ise enerji sistemi panelleri devreye girmektedir. Kurulum ilk etapta maliyetli gelebilir fakat kullandıkça sizin lehinize olacaktır, tasarruf ettirecektir. Paneller tarla, ekim alanları, sulama yapılan seralara, ev işyeri çatılarına kurulabilir. Güneş alan her bölgede fayda sağlar. Elektrik üretimi sırasında gürültü yapmaz. Çevreye karşı duyarlı olarak üretilmiştir. Koku, zararlı madde salınımı olmaz. Radyasyon açısından sorun teşkil etmez çünkü bu şekilde bir yayılım yoktur.

En çok aranan ve ihtiyaç olan panellere ilişkin fiyatları listeledik. 40 watt güneş paneli fiyatları başta olmak üzere ev ve çatı tipi modelleri de bulabilirsiniz. Kuracağınız sistem ile buzdolabı, telefon sarjı, elektrikli süpürge, aydınlatma tesisatı kolayca çalıştırılabilir. Özelleştirmek ve daha güçlü bir panel yapmak istiyorsanız buna göre satın alma sağlamalısınız.,

tarla güneş paneli
  • 240 Watt Solar Aydınlatma ve Şarj Paketi(220 Volt Çıkışlı)(40 Watt Güneş Paneli+22 Amper Jel Akü): 1.069,89 TL.
  • LEXRON 40 WATT W GÜNEŞ PANELİ SOLAR PANEL fiyatı: 279,99 TL.
  • 40 W Watt Güneş Paneli Polikristal Solar Panel fiyatı: 267,59 TL.
  • 40 W WATT MONOKRİSTAL GÜNEŞ PANELİ SOLAR PANEL Fiyatı 12V: 312,01 TL.
  • PANTEC 40 Watt Polikristal Güneş Paneli fiyatı: 341,46 TL.
  • 40Watt Güneş Paneli fiyatı Aydınlatma Seti (12V): 1.414,40 TL.

Not: 40 watt güneş paneli olarak satılan ürünler mobil telefon, el feneri, powerbank, mp çalar, akıllı bileklk şarjları gibi ürünleri çalıştırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.