Bim Çay Fiyatları

Bim Çay Fiyatları

Bim çay fiyatları için bilgi almak isteyen kişiler sık sık inceleme yapmaktadır. Temel gıda alışverişi yapılırken ilk sırada çay gelmektedir. Kahvaltıların vazgeçilmezi olan bu içeceğin pek çok türü bulunmaktadır. Ülkemizde en çok tüketilen tür ise siyah çay olmaktadır. Türkiye, dünya genelinde çay tüketim kıyaslamasında birinci olmaktadır. Kültürümüzle bağdaşmış olan bu ürünü Bim mağazalarından uygun fiyata alabilirsiniz. Bim, Berk markasıyla kendisine özel olarak çay üretimi yaptırmaktadır. Bu sayede fabrika kurma masraflarına girmemektedir. Bu da tüketicilere sunulan ürün fiyatlarının düşük olmasını sağlamaktadır. Aktüel kataloglarının takip edilmesini tavsiye etmekteyiz. Çoklu çay alımlarında indirim dönemleri denk gelebilmektedir.

Bim Çay Fiyatları 2021
Bim Çay Fiyatları, Limonlu Bim çayı.

Bim’de satılan çaylar birçok farklı pakette satılmaktadır. Kiloluk paketlerde satış yapılan çaylar sık olarak tercih edilmektedir. Ancak pratik bir hazırlama süreci olduğu için poşet çaylar da kullanılabilmektedir. Berk markasının her iki türde de ürünleri mevcuttur. Özel imalat sayesinde Bim’in raflarında yer almaktadır. Bu nedenle Bim çay fiyatları uygun seviyede tutulmaktadır. Özenle seçilen çay yaprakları üretim tesislerinde toplanmaktadır. Burada özel işlemlerle kurutma yapılmakta ve paketleme tesisine gönderilmektedir. Endüstriyel makineler ile hava geçirmez paketlere doldurulmaktadır. Bu sayede son kullanma tarihi bitene kadar tazeliğini muhafaza etmektedir. Kalite ve güvenilirlik açısından öne çıkan bir ürün olmaktadır.

Bim Çay Fiyatları 2021
Bim Çay Fiyatları, Dumanı üstünde yeni demlenmiş Berk Çay.

Bim’in gıda çeşitliliği oldukça fazladır. Özellikle gıda maddelerinde başarılı bir strateji sürdürmektedir. Fiyat performans oranı yüksek yiyecek maddelerini tüketiciye sunmaktadır. Bu da sadık bir müşteri kitlesi oluşmasını sağlamaktadır. Ekonomik bir alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar Bim Çaykur çay fiyatları için incelemeler yapmaktadır. Tüm ülkede yaygın olarak bulunabilecek bu marka da oldukça popüler durumdadır. Genelde sarı kutu formatında satılan “Rize Turist Çayı” klasik gıda ürünleri arasında girmektedir. Çaykur firmasının çok sayıda büyük fabrikası bulunmaktadır. Bim marketlerinde yine avantajlı 2021 fiyatlarıyla bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Aşağıda ileteceğimiz Bim çay fiyatları tamamen bilgilendirme amaçlıdır. En doğru bilgi için şubeye gidebilirsiniz. Aşağıdaki videodan tanıtım bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Bim Çaykur Çay Fiyatları 2021

Bim Çaykur çay fiyatları 2021 versiyonu nasıldır? sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız. Sayfa editörlerimiz bizzat Bim mağazalarına giderek etiket araştırması yapmıştır. Bunun sonucunda Çaykur çay fiyatları diğer rakiplerle hemen hemen aynı düzeyde görünmektedir. Size en yakın Bim markete giderek Çaykur markalı çayınız satın alabilirsiniz. Bu sayede gün içinde kaliteli şekilde demleme yapabilirsiniz. Kahvaltıda ya da molalarda afiyetle tüketebilirsiniz.

MARKA GRAMAJ FİYAT
Berk Rize Siyah çay 1 Kg 22,90 TL
Çaykur Rize Turist Siyah Çay 1 Kg 33,50 TL
Lipton Doğu Karadeniz Siyah Çay 1 Kg 31,90 TL
Berk Harman Siyah Çay 1 Kg 21,90 TL
Berk Tiryakim Siyah Çay 1 Kg 24,90 TL
Doğuş Filiz Çay 1 Kg 31,95 TL
Ofçay Tiryakisine Siyah Çay 1 Kg 27,50 TL
Çaykur Tiryaki Siyah Çay 500 Gr 16,50 TL
Çaykur Tiryaki Çay 1 Kg 32,75 TL
Berk Ceylon Gold Siyah Çay 1 Kg 39,95 TL
Berk Ceylon Çay Opa 500 Gr 45,50 TL
Berk Filiz Siyah Çay 500 Gr 11,90 TL
Berk Bergamotlu Siyah Çay 500 Gr 12.90 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.