A101 kadayıf fiyatı

A101 kadayıf fiyatı

Ev hanımları, tatlı severler ve yapmak için çaba gösterenler bu konu tam size göre. Marketler zincirlerinde satılan gıda ve diğer içeriklerimize yenisini ekleyerek a101 kadayıf fiyatı başlığını inceleyeceğiz. Satılan ürünlerin markası, nasıl yapıldığı gibi başlıklar olacaktır. Kadayıf, un ve suyun karıştırılması ile hamur elde edilerek yapılmaktadır. Ortaya çıkan hamurda ince ince teller haline ayrılmasından sonra yenilecek kıvama gelmektedir.

A101 kadayıf fiyatı
a101 kadayıf fiyatı

A101’de satılan kadayıf fiyatı 6,50 TL olarak belirlenmiştir. Daha öncede belirttiğimiz üzere aldın aldın, fırsat ürünü, kampanya dönemlerinde bu fiyat düşebilir. Fiyat ve performans ürünü olarak nitelendirdiğimiz kadayıfı sürekli olarak bulabilirsiniz. Stoklar ile ilgili olumsuzluğa şuan için rastlanmamıştır.

A101 kadayıfı nasıl yapılır? Bu soru oldukça fazla soruluyor. Ziyaretçilerimiz için araştırdık ve kadayıf aldıktan sonra ki adımları sizlere aktaralım. Paket kadayıflara şerbet yapmak gerekmektedir. Evde hazırlayacağınız şerbet ile lezzetli hale dönüştürmek gerekir. 5 su bardağı şeker, 5 su bardağı suyu tencereye ekleyelim. Ardından bir kaç damla olmak kaydı ile limon sıkalım. Rengi sararıncaya kadar kaynatıyoruz. Şerbetin görünümü ve kıvamını siz ayarlamalısınız. Ayrı bir tavada tereyağı ve sıvı yağı kızdıralım. Hazır kadayıfın üzerine hafif hafif dökelim ve daha önce ısıtılan fırına verelim. Kızarıklık için baktığınızda olmuş ise fırından çıkarttığınız kadayıfın üstüne ılık şerbeti dökelim. Bu tarif doğrultusunda hareket ederek mükemmel bir kadayıf yemiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.