Bim Beyaz Peynir Fiyatı

Bim Beyaz Peynir Fiyatı

Kahvaltıların vazgeçilmezi olan beyaz peyniri sizler için inceliyoruz. Sık olarak ele alınmasını istediğiniz Bim beyaz peynir fiyatı en önemli kriterimiz olacak. Türk kültüründe kahvaltının ayrı bir yeri var. Yabancı ülkelere göre kahvaltıya çok daha fazla değer veriyoruz. Dolayısıyla hazırlarken peynir, zeytin, sosis, yumurta, salam ve sucuk gibi gıdaları kullanmaktayız. Burada demirbaş olarak söyleyebileceğimiz ürün ise beyaz peynir. Bim, A101, Migros ve Şok gibi zincir marketlerde çeşitlerine ulaşmak mümkündür. Biz ise burada daha çok Bim’de müşterilere sunulan beyaz peynirlerin fiyatlarını sunacağız. Yazılarımızı takip ediyorsanız diğer türleri de eklediğimizi görebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm market fiyatları hakkında paylaşımlara devam etmekteyiz. Soracağınız bir şey varsa lütfen bizimle mail, instagram özel mesaj ya da yorum bölümünden iletişime geçin.

Bim beyaz peynir fiyatı
Beyaz peynir.

Beyaz peynir denildiğinde akla gelen bazı markalar vardır. Bizim düşüncemize göre bunlar Aknaz, Ekici, Birşah, Pınar ve İçim olmaktadır. Elbette bunlar dışında da rağbet gören birçok ürün mevcut. Damak zevkinize uygun olanı alabilmek için biraz deneme yapmanız gerekecektir. Özellikle Bim raflarında görebileceğiniz Aknaz beyaz peyniri yaptığımız incelemelerde başarılı diyebiliriz. Fiyat olarak da iyi seviyededir. Ancak 2021 senesiyle birlikte bütün süt ürünlerine zorunlu zamlar yapılmıştır. Dolayısıyla temel maddesi süt olan peynirlerin de fiyatları maalesef artmıştır. Aynı şekilde kaymak, krema, yoğurt, aromalı sütler ve hazır tatlılarda da bu durum görülmektedir. Bundan dolayı doğru verileri görmek isteyen insanlar araştırmalar yapmaktadır. Alışverişe ayrılan parayı doğru değerlendirebilmek önemlidir. Tasarruf yapmak istiyorsanız en ucuz fiyatla en iyi performansı alabileceğiniz ürünlere yönelmelisiniz. Bim beyaz peynir fiyatı burada ön plana çıkmaktadır.

Bim beyaz peynir fiyatı
Beyaz peynir tabağı.

Bim’de satılan beyaz 3 farklı marka bulunmakta. Bunlar Aknaz, Ekici ve Kaan olmaktadır. Aknaz beyaz peynirini sadece Bim’de bulabilirsiniz. Kaan ve Ekici ise diğer marketlerde de satılabilmektedir. Fiyatları genel olarak değişkenlik göstermektedir. Genel olarak tam yağlı olan çeşitleri tercih ediliyor. Ancak diyet yapan kişiler düşük yağ oranına sahip beyaz peynirlere yönelebilir. Burada tercih tamamen tüketiciye kalmaktadır. Kahvaltılar dışında yemeklerde de kullanılabilmektedir. Özellikle makarnanın üstünde olağanüstü şekilde yakışmaktadır. Klasik olarak ketçap mayonezli makarnadan sıkıldıysanız denemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca hafif bir öğün olarak salata tüketmek istiyorsanız yine üzerine beyaz peynir ekleyebilirsiniz. Bu şekilde ekstra tuz kullanmamış olursunuz. Daha sağlıklı bir lezzet ortaya çıkarabilirsiniz. Tüm bunlardan önce Bim beyaz peynir fiyatı için bilgi almanız gerekmektedir. Sizlerle ayrı başlıklar halinde bu bilgileri paylaşmaktayız.

Bim Ekici Beyaz Peynir Fiyatı Ne Kadar?

Bim Ekici Beyaz Peynir Fiyatı (1 Kg) = 24.50 TL olarak belirlenmiştir. Fiyatlar günlük olarak değişebilmektedir. Gerekli kaynaklardan takip ederek sık olarak burayı güncelleyeceğiz.

Bim Ekici Beyaz Peynir Fiyatı Ne Kadar?
Ekici beyaz peynir.

Bim Aknaz Beyaz Peynir Fiyatı Ne Kadar?

Bim Aknaz Beyaz Peynir Fiyatı (1 Kg) = 19,90 TL
Bim Aknaz Beyaz Peynir Fiyatı (750 Gr) = 16,50 TL
Bim Aknaz Beyaz Köy Peyniri Fiyatı (650 Gr) = 15.50 TL

Genel olarak fiyat bilgilerini sizlere aktarmak istedik. Bu veriler tamamen bilgi amaçlıdır. Her zaman Bim’in uyguladığı fiyatlar geçerli olmaktadır. Diğer marketlerle karşılaştırmalar yaparak siz de bütçenizi ayarlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.