Bim Çekirdek Fiyatı

Bim Çekirdek Fiyatı

Bim’de satılan kuru yemişlerden biri de çekirdek olmaktadır. O nedenle Bim çekirdek fiyatı da merak edilenler arasındadır. Tuzlu, az tuzlu ve tuzsuz gibi birçok seçeneği piyasada bulmak mümkündür. Ülkemizde birçok marka ile çekirdek satışı gerçekleştirilmektedir. Bim’de satılan çekirdekler ise Simbat markasıyla raflarda bulunabilmektedir. Bir diğer ismi ay çekirdeği olan bu ürün müşteriler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Özellikle dizi ve film izlerken tüketilmesi gibi bir alışkanlık söz konusudur. En önemli konu  uygun fiyatlı bu Bim çekirdeğinin taze olmasıdır. Bayat olanlarda maalesef istenen lezzet elde edilememektedir. Bim özel üretim sayesinde doğru paketleme yapmaktadır. Bu sayede gıda ürünleri son tüketim tarihine kadar hep taze kalmaktadır. Dilerseniz paketi açtıktan sonra cam kavanoza da aktarabilirsiniz.

Bim çekirdek fiyatı
Ay çekirdek resmi.

Son dönemlerde özellikle siyah çekirdekler favori haline gelmiştir. Bir diğer ismi Dakota olarak geçmektedir. Diğer türlere göre daha büyük bir yapıya sahiptir. Lezzeti de genel olarak beğenilmektedir. Bim bu çeşidi de müşterilerine sunmaktadır. Fiyat olarak da avantajlı dememiz mümkündür. Genel olarak kendisine özgü bir üretim yaptırmaktadır. Bu da maliyetlerin azalması konusunda fayda sağlamaktadır. Bim, direkt olarak kendi fabrika kursa birçok ekstra maddi külfet gerekecekti. Ancak hali hazırda hizmet veren üretim firmalarıyla anlaşma yapmaktadır. Bu şekilde kaliteli malları ucuz fiyatı ile satabilmektedir. Çekirdek için de aynı durum geçerli olmaktadır. Üretim bilgilerine baktığınız zaman “Bim adına üretilmektedir” şeklinde bir ibare görmeniz mümkündür.

Bim çekirdek fiyatı
Bir kase dakota çekirdek.

Simbat markasına ait farklı birçok ürün raflarda yerini almaktadır. Özellikle kuru yemiş mamulleri oldukça beğeni toplamaktadır. Bim Simbat çekirdek ürünü de bunlardan biri olmaktadır. Tüm üretim süreçleri titizlikle gerçekleştirilmektedir. Gönül rahatlığıyla satın alım yapabilirsiniz. Satış yapabilmek için gereken izinlere sahiptir. Ayrıca fiyatı da makul seviyede denilebilir. Genel olarak 250 gramlık paketlerde müşterilere sunulmaktadır. Çekirdek seven biriyseniz mutlaka denemelisiniz. Aynı zamanda kabuksuz çekirdek içi de Bim’de sunulmaktadır. Çıtlama derdi olmadığından kolayca yiyebilirsiniz. Bu ürünün de birçok seveni vardır. Yine fiyat olarak avantajlı olduğunu aktarabiliriz. Bim’de satılan gıdalara ait detayları öğrenmek istiyorsanız bizi takip etmeniz yeterlidir. İleteceğimiz Bim çekirdek fiyatı gibi pek çok konuya değinmeye devam ediyoruz.

Bim çekirdek fiyatı
Simbat çekirdek içi.
  • Bim Simbat Çekirdek Fiyatı (250 Gram): 6,50 TL.
  • Bim Simbat Dakota Çekirdek Fiyatı (400 Gram): 10,45 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.