Bim Patates Fiyatı

Bim Patates Fiyatı

Patates, ülkemizde en sık tüketilen gıda ürünlerinden biridir. Marketten alışveriş yapanlar ise Bim patates fiyatı için araştırmaya girmektedir. Ucuz ve doyurucu bir sebze olduğu için aileler tarafından tercih edilmektedir. Tek yaşayan kişiler için de pratik bir yiyecek olmaktadır. Bim’de satılan meyve, sebze ve diğer gıda mamulleri oldukça uygun fiyatlıdır. Bu nedenle pazara gitmeye vakti olmayan kişiler patates alabilmek için Bim’e uğramaktadır. İnternet ortamı üzerinde market fiyatlarına ulaşmak her zaman mümkün olmamaktadır. Bu yüzden özellikle Bim şubelerinde satılan patatesi sizler için ele almaktayız. Eğer konuyla ilgili sormak istediğiniz bir şey olursa yorum kısmından iletebilirsiniz. Ekibimiz gerekli incelemeyi yaparak size dönecektir. Ayrıca bizlere mail atarak da ulaşabilirsiniz.

Bim patates fiyatı
File patatesler.

Yemek yapmak için alışveriş yapmak isteyenler Bim mağazalarını sık olarak ziyaret ediyor. Burada özellikle bazı sebzeler fiyatıyla dikkat çekiyor. Patates ve soğan gibi temel gıda maddelerini avantajlı fiyatlarla almak mümkün oluyor. Evden çıkmadan etiketlerde yazan bilgileri görmek isteyenler ise web sitemizi ziyaret etmektedir. Siz değerli ziyaretçilerimiz için en doğru verileri paylaşıyoruz. Bizi takip etmeniz yeterli olacaktır. Bim patates kalitesi ve lezzeti de bizce oldukça iyidir. Kabukları oldukça kolay soyulmaktadır. Başlı başına yemeği yapılabildiği gibi yardımcı malzeme olarak da kullanılabilmektedir. Patates kızartmasını sofrasından eksik etmeyen birçok kişi bulunmaktadır. Lezzetli öğünler yapmak için Bim patatesini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Marketler arasında kıyaslama yaparak bu ürünü en ekonomik şekilde satın alabilirsiniz.

Bim patates fiyatı
Tüketime hazır file patatesler.

Günümüz şartlarında gıda fiyatlarında bazı artışlar gerçekleştirilmiştir. Bu da özellikle asgari ücret ile geçimini sağlayan kişileri zorlamaya başlamıştır. İnsanlar en ucuza en kaliteliyi alabilme arayışına girmektedir. Patates tüketiminin de son zamanlarda arttığı gözlemlenebilmektedir. Bunun en temel sebebi ise uygun fiyata sahip olmasıdır. Bim’den alınacak 1 kilo patates ile bir aileyi doyurabilecek yemek yapmak mümkündür. Soğan ve saçla ile sulu bir şekilde yapılabilir. Ya da yağlı kağıt üzerine dizilerek fırına atılabilmektedir. Yine yüksek sıcaklığa sahip yağ ile kızartması da harika olmaktadır. Yanına dilerseniz salata yaparak müthiş bir menü ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca tavuk ve et yemeklerine de Bim patatesi çok yakışmaktadır. Bazı indirim dönemlerinde sebzeler daha avantajlı şekilde alınabilmektedir. Bu sayede Bim patates fiyatı daha iyi seviyelerde olmaktadır. Yapılacak tüm kampanyaları takip ediyoruz. Sayfamızı inceleyerek 2021 fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bim Patates Fiyatı Ne Kadar?

Bizlere gelen sık sorulardan biri de Bim patates fiyatı ne kadar? olmaktadır. Bim genel olarak her şubesinde aynı fiyat politikasını uygulamaktadır. Sadece alım yaptığı firmalar değişiklik gösterebilmektedir. Ancak hemen hemen her üründe aynı kaliteyi bulabilmek mümkündür. Bu nedenle de kendisine sadık bir müşteri kitlesi yaratmıştır. Pazar’dan ya da seyyar satıcılardan da patates temin etmek mümkündür. Fakat fiyat olarak bazen yüksek değerlerle karşılaşılabilmektedir. Bundan dolayı Bim sizler için harika alternatif ürünler sunmaktadır. Her ilde ve ilçede şubesine rastlamak mümkündür. Alışveriş listenize patatesi de eklemenizi öneriyoruz.

  • Bim Patates Fiyatı 1 Kg: 1.5 TL.
Bim Patates Bim Patates Fiyatı Ne Kadar? Fiyatı Ne Kadar?
Donuk patetesler.

Bim Dondurulmuş Patates Fiyatı

Dondurulmuş gıda ürünleri de son dönemde revaçtadır. Bu sebeple Bim dondurulmuş patates fiyatı da öğrenilmek istenen konulardan olmaktadır. Yemek pişirmeye vakti az olanlar için müthiş bir çözüm olmaktadır. Genelde dilimlenmiş ya da parmak patates formatı ile satış yapılmaktadır. Damak tadınıza göre karar verebilirsiniz. 1 kiloluk poşetlerde dondurulmuş malzemelerin olduğu dolaptan temin edebilirsiniz. Kullanacağınız kadarını soğuk su içerisinde çözdürmeniz yeterli olmaktadır. Oda sıcaklığında eritmek çok tavsiye edilen bir işlem değildir. Geri kalan kısmı ise buzluğa atabilirsiniz. Bu sayede israf etmeden harika patates kızartmaları yapabilirsiniz. Genelde satış yapılan markalar değişiklik göstermektedir. Yaygın olarak bulunabilen marka Superfresh olmaktadır. Ayrıca Mutfağım etiketli ucuz fiyatlı patatesleri de bulabilmek mümkündür.

  • Bim Mutfağım Dondurulmuş Kızartmalık Patates Fiyatı (1 Kilogram): 4,95 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.