Bim mantar fiyatı

Bim mantar fiyatı

Yemeklik sebzeler arasında mantar kullanımı her geçen gün artmaktadır. Bu yüzden Bim mantar fiyatı da öğrenilmek istenen bilgilerden biridir. Çeşitli yiyecekler arasında hem lezzeti hem de görünümüyle farklı bir bitki türüdür. Hemen hemen her yemeğe yakışmaktadır. En çok tavuk ile birlikte tüketimi mevcuttur. Bim’den alacağınız uygun fiyatlı mantarlar ile harika bir sote pişirebilirsiniz. Paketli bir şekilde satışı yapılmaktadır. Tavsiye edilen tüketim tarihine kadar tazeliğini koruyabilmektedir. Mantarlar yapısı gereği toprakta yetişmektedir. Bu nedenle yemeden önce mutlaka iyice yıkanmalıdır. Üzerinde kalan tortulardan bu şekilde kurtulmak mümkündür. Bim marketlerinde satılan mantar’ın fiyatı da oldukça uygun seviyelerdedir. Sepetinize eklemeniz gereken ürünlerin başında gelmektedir.

Bim mantar fiyatı
Yemeklik mantarlar.

Ülkemizde yaygın olarak alınan çeşit “kültür mantarı” olmaktadır. Zehirli herhangi bir madde içermez. Temizliği ve hazırlanması oldukça basittir. Bim mantarı ile yapılan yemekler hem göze hem mideye hitap etmektedir. Yanına herhangi bir ek gıda istemeden de pişirilebilir. Tereyağı ile birlikte harika bir uyum sağlamaktadır. Özellikle güveç seviyorsanız öneriyoruz. Kaplara koyduğunuz mantarlara ek olarak tereyağı ve baharatları eklemeniz yeterlidir. Bu şekilde fırına vererek harika bir akşam yemeği ortaya çıkarabilirsiniz. Mantar sulu bir yiyecek olduğu için damakta harika bir tat bırakmaktadır. İçerisinde pek çok besleyici mineral mevcuttur. Bu haliyle sağlığa da pek çok yararı bulunmaktadır. Herhangi bir alerji durumunuz yoksa haftada bir tüketmenizde fayda olacaktır.

Bim mantar fiyatı
Harika bir mantar sote.

Bim özellikle gıda ürünlerine uyguladığı fiyat politikası ile dikkat çekmektedir. Birçok sebze ve meyveyi avantajlı bir şekilde satın almak mümkündür. Bize göre mantar da bu şekildedir. Bilindiği üzere sebzeler semt pazarlarından da edinilebilir. Ancak haftanın belli günleri kurulmaktadır. Sürekli el altında olması nedeniyle Bim’in sattığı mantar da sık tercih edilmektedir. Günümüzde hemen hemen her mahallede bir şubesine rastlamak mümkündür. Ulaşımı kolay olduğu için de müşterileri kendisine çekebilmektedir. Aynı zamanda haftalık olarak pek çok indirim uygulamaktadır. Bu haftanın ucuz ürünleri patates ve soğandır. Televizyon reklamlarında da bunu duyurmuştur. Şimdilik Bim mantar fiyatı için henüz bir kampanya bulunmamaktadır. Aktüel kataloglarını takip etmeniz daha iyi bir alışveriş deneyimi sunacaktır.

  • Bim Mantar 400 gram fiyatı: 5,50 TL.

Bim Konserve Mantar Fiyatı

Paketli mantarlar dışında konserve halini de Bim’de bulabilirsiniz. Bu sebeple de Bim konserve mantar fiyatı öğrenilmek istenen konulardan olmaktadır. Bu ürünün en büyük avantajı uzun saklama ömrü olmaktadır. Normalde aldığınız mantarları 1-2 gün içinde kullanmanız gerekmektedir. Çünkü hızlı bozulabilen bir gıda türüdür. Fakat konserve halini alırsanız kapağını açmadan uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca soyma ve ayıklama derdi de bulunmamaktadır. Tüketime hazır bir şekilde satılmaktadır. Tek yapmanız gereken suyunu süzdürüp dilimlemek olmaktadır. Özellikle yemek yapmaya vakit bulamayanlar için uygun fiyatıyla avantaj sağlamaktadır.

  • Bim dilimli mantar 330 Gram fiyatı: 8,25 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.