Bim Pastırma Fiyatı

Bim Pastırma Fiyatı

Etin en güzel hallerinden birisi de pastırma olmaktadır. Satın alım yapmak isteyenler ise Bim pastırma fiyatı için inceleme yapmaktadır. Oldukça besleyici besinler içeren pastırma pek çok kişi tarafından sevilerek yenilmektedir. Bim’de farklı markalar ile pastırma bulmanız mümkündür. Fiyatı diğer et ürünlerine göre biraz pahalı olabiliyor. Bunun nedeni üretiminin zahmetli olmasıdır. Sadece et ve yağdan oluşan bir üründür. Genel olarak dana etinin en iyi bölgelerinden çıkarılan etler kullanılmaktadır. Damakta harika bir lezzet bırakmaktadır. Bim’in kendisine özgü yaptırdığı pastırmanın markası Emin olarak geçmektedir. Emin, kavurma, kıyma ve diğer et mamulleri ile birlikte tanıdık bir firma haline gelmiştir. Bim lokal bir üretim yaptırdığı için de fiyatı diğer isimlere göre ucuz kalmaktadır.

Bim pastırma fiyatı
Tüketilmeye hazır pastırmalar.

Bim pastırmasının kullanıldığı birçok tarif bulunmaktadır. En bilineni yumurtalı versiyonudur. Pastırmayı tavaya alıp az yağda pişirmek gerekir. Daha sonra üstüne yumurta kırılarak kısa bir süre daha ocakta tutmak yeterli olacaktır. Üzerine pul biber, karabiber ve kekik dökerek harika bir öğün hazırlayabilirsiniz. Ayrıca pastırma böreklere de çok yakışmaktadır. Kaşarlı ve pastırmalı bir iç hazırlayarak fırında börek yapabilirsiniz. Lezzeti oldukça farklı ve hoş aromalara sahip bir yiyecek ortaya çıkacaktır. Bim pastırma ürününün kullanıldığı bir diğer tarif ise kuru fasulyedir. Hazırladığınız kuru fasulyenin içerisine bir miktar pastırma koyarak mükemmel bir sofra hazırlayabilirsiniz. Uygun fiyatı ile ihtiyacınız olan tüm ürünleri Bim’den temin etmeniz mümkündür. Güncel veriler için ise yazımızı cihazınıza kayıt edebilirsiniz.

Bim pastırma fiyatı
Yumurtalı pastırma.

Bim pastırma fiyatının 2021 hali oldukça merak edilmektedir. Et mamullerine gelen zamlar nedeniyle fiyatlarda değişkenlik ortaya çıkabilmektedir. Sizlere en yeni ve doğru bilgileri sunma gayreti içerisindeyiz. Pastırma, birçok farklı kaliteye sahiptir. Bunda yağ oranı ve içerikte kullanılan etin çıkarıldığı yer önem sahibidir. Genelde hayvanın üst sırt kısmı olarak geçen antrikot veya kontrafile kısımlarından yapılmaktadır. En meşhur olduğu şehrimiz ise Kayseri olmaktadır. Genel olarak üretim tesisleri de burada yer alabiliyor. Ancak Bim market fason üretim yaptırmaktadır. Dolayısıyla imal edilen şehir ya da bölge değişebilir. İlgili detaylara paket üzerinden ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bim pastırma fiyatı için gerekli verilere bu yazımızdan edinebilirsiniz.

Bim Emin Pastırma Fiyatı

Bim Emin pastırma fiyatı için sizlerden gelen birçok soru bulunmaktadır. Genel olarak çemeni sıyrılmış olarak geçen versiyonu tercih edilmektedir. Emin pastırmaları genel olarak dana etinden üretilmektedir. Öncelikle kemiklerinden sıyrılarak löp haline getirilir. Bu esnada damak tadına uymayacak kısımları elenmiş olmaktadır. Daha sonra şekil verme işlemleri yapılır. Bu etler fabrikaya geldikten sonra ise tuzlanma, yıkanma, baskılanma ve kurutulma işlemlerinden geçmektedir. Son aşamada ise Emin pastırmaya özgü tadı veren çemen eklenmektedir. Diğer bilinen markalara göre oldukça avantajlı bir fiyatı vardır.

Bim Emin Pastırma Fiyatı
Emin pastırmalı börekler.
  • Bim Emin Pastırma Fiyatı: 14,90 TL.

Diğer Bim et ürünleri için aşağıdaki yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bim Sucuk Fiyatları
Bim Sosis Fiyatları
Bim Salam Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.