Bim Sucuk Fiyatları

Bim Sucuk Fiyatları

Kahvaltıların vazgeçilmez yiyeceklerinden biri olan sucuk, Bim marketlerde de pek çok çeşidiyle bulunabilmektedir. Bu nedenle de özellikle et ürünleri içerisinde Bim sucuk fiyatları merak edilen konuların başında gelmektedir. Günümüzde artık her mahallede bir ucuzluk marketine denk gelmek mümkündür. Bu sayede rekabet ortamı oluşmakta ve müşterilerin satın alabileceği ürün yelpazesi de çoğalmaktadır. Yabancı ülkelerde “Discount” ismiyle geçen uygun fiyatlı süpermarket zincirlerini Türkiye’de uygulayan ilk firma ise Bim’dir. Binlerce mağaza içerisinde birçok kaliteli ürünlerle ekonomik bir alışveriş gerçekleştirmek isteyen kişiler sık sık Bim’i tercih etmektedir.

Sucuk denildiğinde akla gelen çeşitler genel olarak kangal,kasap,fermente ve mangallık et ürünlerdir. Fermente sucuğun tanımı kısaca yapmak gerekirse; dana etinin belirli bir oranda baharat ve yağ karışımı yapılmasıyla meydana gelmektedir. Oluşan bu harç yine dana bağırsağına doldurulmakta ve uzun bir müddet beklemeye bırakılmaktadır. Bu süre ortalama olarak 1 ay devam etmektedir. Bu süre boyunca sucuk birbiriyle iyice karışmakta ve muazzam bir tat ortaya çıkmaktadır. Bim’de satılan fermente sucukların büyük çoğunluğu da ısıl işlem görmüş olanlara göre yüksek fiyatlı olmaktadır. Bunun temel sebebi de Fermente işleminin daha zahmetli olmasıdır.

Isıl işlem görmüş Bim sucukları ise daha çok tavuk ürünlerinde uygulanmaktadır. Daha hızlı bir imalat şekli olması nedeniyle de fiyatları uygun olmaktadır. Bütçenize göre tercih edeceğiniz sucuk çeşidini almak için Bim mağazalarına gidebilirsiniz. Dışarı çıkmadan önce Bim sucuk fiyatları hakkındaki bilgileri okumak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 2021 senesiyle birlikte yapılacak olan güncellemeleri sürekli olarak takip etmekteyiz. En yeni fiyat bilgilerini ilk siz öğrenmek istiyorsanız sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sucuk fiyatları hakkında sormak istediğiniz bir konu olursa lütfen yorum kısmından bizlere iletiniz. Ekibimiz inceleyerek en kısa zamanda sizlere geri dönüş yapacaktır.

Bim sucuk fiyat listesi

Aşağıda yer alan Bim sucuk fiyat listesi bilgilendirme amaçlı sizlere sunulmuştur. Mağazalara ya da kampanyalara göre fiyatlarda değişiklikler meydana gelebilmektedir. Alışveriş bütçenizi planlarken bunu da göz önüne almanızı tavsiye deriz. Bim’in düzenli olarak yayınladığı aktüel kataloglarını takip ederek daha uygun bir satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

Marka Tür Gramaj Fiyat Kilo Fiyatı
Başyazıcı Fermente 400 Gram 20.00 TL 49.88 TL
Beşler Fermente 400 Gram 19.95 49.88 TL
Sultan Fermente 400 Gram 19.95 49.90 TL
Cumhuriyet Fermente (Evlik) 400 Gram 31.50 TL 78.75 TL
Emin Dana Baton (Isıl İşlem) 380 Gram 13.95 TL 36.71 TL
Emin Dilimli (Isıl İşlem) 250 Gram 9.95 TL 39.80 TL
Emin Kangal (Isıl İşlem) 250 Gram 9.95 TL 39.80 TL
Namet Kangal (Isıl İşlem) 450 Gram 19.95 44.33 TL
Tombik Piliç Sucuk (Dilimli) 400 Gram 7.45 TL 18.63 TL
Tombik Piliç Sucuk (Kangal) 250 Gram 4.75 TL 19.00 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.