Metro Market Balık Fiyatları

Metro market balık fiyatları

Türkiye’nin toptan alışveriş merkezi olarakta bilinen, gıda sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin, kurumsal firmaların ve bireysel tüketicilerin tercihi olan Metro market için bilgilendirme yapacağız. Metro market balık fiyatları adlı yazımızda metro market balık fiyatı, metro market balık fiyatı 2021 gibi alt içerikleride bulabilirsiniz. Günlük taze ürünlerin olması sofralarınzda lezzetli ve keyifli anlar yaşamanız için en iyisi. Hemen yazımızda yer alan nasıl alabilirim, hangi balıklar mevcut bunları inceleyip metro market balık fiyatına göz atalım.

Avcılık taze balıkları, tatlı su balıkları, yetiştiricilik deniz balıkları, füme balık, kabuklular, yumuşakcalar ürünleri her zaman mağazalarda satışta olmaktadır. Metro market günde en az 40 çeşit olmak üzere yaklaşık 60  çeşit balık tezgaha koymaktadır. Bu demek oluyor ki sürekli taze, kaliteli ürünler sunulmaktadır. Alım yaparken birbirinden deneyimli balıkçılar, satış danışmanları sizi yönlendirerek yeni lezzetlerde sunacaktır. İstediğiniz adette istediğiniz miktarda balık alabilirsiniz.

Metro market balık fiyatları

Norveç Somon Fileto Kg 104,90 TL
Çipura 300 – 400 G 47,50 TL
Norveç Somon Dilim Kg 94,90 TL
Levrek 400 – 600 G 59,90 TL
Mezgit Karadeniz Kg – 55 TL
Jumbo Karides – 225 TL
Dil balığı – 100 TL
Minekop Kg – 75 TL

Bu başlıca ürünlerin dışında bir çok deniz mahsulü bulunmaktadır. Ayrıca konservelerde bulabilirsiniz. Metronun kendine ait markası veya yurtdışından getirilen özel balıklarda alabilirsiniz. Metro market balık fiyatları için yeni yılın ardından değişim olabilir. Bu sebeple alım yaparken size en yakın mağazaya giderek bilgi almanız en doğrusu olacaktır. Not : Balık tüketimi insan sağlığına oldukça yararlıdır. Önemli bir besin değerine sahiptir. Tüketilmesi hususunda sağlık uzmanlarıda bilgiler vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.