Bim Ayran Fiyatı

Bim Ayran Fiyatı

Bu yazımızda “milli içkimiz” olarak tanımlanan ayran fiyatlarına değineceğiz. Sizlerden gelen sık sorulardan birisi de Bim ayran fiyatı olmaktadır. Ayranın Türk mutfağında bambaşka bir yeri vardır. Yoğurdun sulandırılması ve tuz eklenmesiyle muhteşem bir içecek elde edilmektedir. Dışarıdan yemek söylendiğinde ilk olarak yanında ne içilir sorusu akla gelmektedir. Bilinir ki yarım ekmek döner asla ayran olmadan düşünülemez 🙂 Bim’in ürettiği Dost markasına sahip ayranlar bizce çok iyi bir lezzet sunmaktadır. Fiyatını ele aldığımızda da uygun olduğunu belirtebiliriz. Paketli mamullerin bulunduğu dolapta Bim ayranlarına ulaşabilirsiniz. Dikkatli ziyaretçilerimiz yoğurt çeşitlerinden bu markaya aşina olacaktır. Aynı şekilde Bim ayranı da fenomen olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Gerekli tüm gıda sertifikalarına sahip olması nedeniyle gönül rahatlığıyla tüketim sağlayabilirsiniz.

Bim Ayran Fiyatı
İçime hazır Bim ayranı.

Bim’de satışı yapılan ayran için genelde iki farklı paketleme çeşidi vardır. Bunlardan birisi bardak diğeri ise litrelik şişedir. Bardak ayran çoğunlukla hızlı tüketim için uygundur. Örneğin evde bir yemek yaptınız ancak içeceğiniz mi yok? Ya da restorandan söylediğiniz yemek kuru kuru gitmiyor mu? Hemen size en yakın Bim şubesini ziyaret edebilirsiniz. Avantajlı ücretlerle satın alımınızı yapabilirsiniz. Kalabalık bir evde yaşıyorsanız 1.5 Litre olan versiyonu tercih edebilirsiniz. Aslında bunun için kalabalık olmak şart değil… Siz de tam bir ayran bağımlısıysanız bu şişe oldukça doyurucu olacaktır. Bunlardan önce sayfamızdan Bim ayran fiyatı 1,5 lt bilgisini alabilirsiniz. Soğuk olarak satışı yapıldığı için yaz aylarında da harika bir kurtarıcı olabilmektedir. Kola,gazoz ya da diğer asitli içecekler gibi sağlınıza zarar vermez. Tuz ya da laktoz için bir rahatsızlığınız yoksa günlük olarak tüketiminde bir sakınca yoktur. Yine de doktor kontrolünde tüketmekte yarar olacaktır.

Bim Ayran Fiyatı
Bim ayran fiyatını öğrendikten sonra satın alan bir kişi.

Bim ayran için yapılan birçok olumlu yorum bulunmaktadır. Bize göre kıvamı çok güzel ayarlanmış bir üründür. Fazla sulu ya da katı değildir. Tüketimi oldukça kolaydır. İçeriğine eklenecek malzemeler ile farklı tatlar ortaya çıkarılabilir. Örneğin biraz fesleğen koyarak müthiş aromalı bir ayran üretebilirsiniz. Ya da üstüne nane doğrayabilirsiniz. Bu şekilde misafirlerinize de güzel bir sunum hazırlamanız mümkün olacaktır. İlk olarak Bim ayran fiyatı konusunu bu yazında öğrenebilirsiniz. Daha sonra Bim şubesine gidebilirsiniz.  Eve döndüğünüzde ise aldığınız ürünü hemen buzdolabına atmanızı tavsiye ederiz. Bim Dost ayran mutlaka soğuk tüketilmesi gereken bir gıda ürünüdür. Diğer türlü tadı biraz kötü gelebilir. Bu şekilde muhafaza ederseniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Yapılan pastörize işlemleri sayesinde raf ömrü oldukça uzun olmaktadır. Ancak saklama koşullarına dikkat etmek gerekir. Bu sayede son kullanma tarihine kadar tazeliğini koruyabilmektedir. Aşağıda belirteceğimiz Bim ayran fiyatı verileri tamamen bilgi amaçlıdır. Bim’in belirlediği fiyatlar her koşulda geçerlidir.

Dost ayran Bim ne kadar?

Dost ayran Bim ne kadar? sorusuyla sık olarak karşılaşmaktayız. Bim, her zaman en avantajlı fiyatları müşterilerine sunma gayreti içerisindedir. Benzeri olmayan harika bir organizasyon sayesinde bunu yapabilmektedir. Ayran için konuşmak gerekirse süt ürünleri imalatı yapılan bir firmayla anlaşma yapılmaktadır. Daha sonra Dost markasıyla tüketicilere kendine özel olarak sunmaktadır. Ayrıca mağaza içerisinde raf düzeni çok önemli değildir. Esas ilgilenilen konu Dost Ayran’ın Bim’de ne kadar ucuza satılabileceğidir. İşte aşağıda sunduğumuz bilgiler ışığında siz de bütçenizi planlayabilir ve alışveriş listenizi düzenleyebilirsiniz.

Dost ayran Bim ne kadar?
Dost ayran Bim ne kadar?
  • Dost Bardak Ayran – 200 Ml = 0,75 TL
  • Bim ayran fiyatı 1,5 lt = 4.95 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.