Bim Salça Fiyatı

Bim Salça Fiyatı

Bim salça fiyatı sorgulaması yapan kişiler güncel verilere ulaşmak istemektedir. Bim’de satışı yapılan salça markaları Tukaş,Burcu ve Yurdum olmaktadır. Aktüel kampanya dönemlerinde ise farklı markalar süreli olarak mağazalara gelebilmektedir. İnternet üzerinde genel olarak eski fiyatlar bulunmaktadır. Bu da kullanıcıların yanlış bilgilendirilmesine sebebiyet vermektedir. En doğru ve güncel bilgileri Bim marketine giderek sizler için toplamaktayız. Web sitemizi tarayıcınıza kaydederek tüm gıda fiyatlarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sayede de alışverişe ayırdığınız parayı daha tasarruflu kullanabilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda salçanın çeşitlerine de değiniyor olacağız. İhtiyacınız olan kullanım türüne göre tüm detaylara ulaşabileceksiniz.

Biber,domates ve karışık olmak üzere pek çok salça türü bulunmaktadır. Bunlar arasında yaygın olarak kullanılan domates salçası olmaktadır. Yemekler,soslar ve makarnalar salça ile çok daha lezzetli hale gelmektedir. Ancak burada önemli olan yapımda kullanılan domateslerin kaliteli olmasıdır. Bu da Bim domates salçası fiyatı üzerinde direkt etki etmektedir.Tarladan son kullanıcıya kadar ulaşan serüvende kalite ön planda tutulmalıdır. Bim’de satılan salçalar için özenle yetiştirilmiş domatesler tarlalardan toplanmakta ve uygun koşullarda işlenmektedir. Daha sonra nakliye aşamasında ise özel korunaklı araçlarla şubelere dağıtım yapılmaktadır. Yoğun bir sirkülasyon olması nedeniyle trafikte sık sık Bim araçlarıyla karşılaşılması mümkündür. Bim salçaları en iyi paketleme sistemleri sayesinde son kullanma tarihine kadar tazeliğini korumaktadır.

Bim müşterilerinin tercih ettiği bir diğer ürün ise biber salçası olmaktadır. Evde yapılan yemeklerde farklı bir lezzet arayanlar için alternatif oluşturmaktadır. En doğal şekilde imalatı yapılan biber salça konserveleri Bim raflarında yerini almaktadır. Son kullanma tarihini dikkate alarak satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle Yurdum markasına sahip olan kavanozlar dikkati çekmektedir. İçeriğinde katkı maddesi olmaması nedeniyle favori haline gelmiştir. Geleneksel yöntemler kullanarak hazırlanmasa da buna yakın bir aromaya sahiptir. Dolayısıyla Bim biber salçası fiyatları da kullanıcıların radarında olan bir konudur. Sizler için yakın zamanda doğrulamış olduğumuz bu ürün bilgilerini de aktarmaktayız. Eğer siz de bu ürünü kullandıysanız ve hakkında bilgi vermek isterseniz yorum kısmından yazabilirsiniz. Aşağıda yer alan Bim salça fiyatı verileri tamamen aklınızda bir fikir oluşturması için paylaşılmaktadır. Markete gittiğinizde Bim’in belirlediği tutarlar geçerlidir.

Bim Yurdum Salça Fiyatı

Bim yurdum salça fiyatı oldukça uygundur. Kendisine özel üretim yaptıran Bim sayesinde düşük seviyede tutulabilmektedir. Tat,Tamek ya da Burcu gibi markalarla kıyaslandığında gerçekten ucuz kalmaktadır. Ancak bunu yaparken Bim yine kaliteden ödün vermemektedir. Üretici firması yaygın olarak bilinen Tamek markasıdır. Bim kendi adına Yurdum markalı salçaları ürettirmektedir. Bu sayede sıfırdan fabrika kurma gibi maliyetler söz konusu olmamaktadır. Ayrıca mağaza içeriğinde raf düzenine fazla önem verilmemektedir. Fazladan personel maliyeti çıkmaması anlamına gelmektedir. Bu da Bim’in daha çok fiyat performans odaklı hareket etmesine izin vermektedir. Önemli olan tek konu tüketicilere salça fiyatlarının uygun olarak sunulmasıdır. Müşteriler de bunun bilincinde olarak birçok ihtiyacını Bim şubelerinden karşılamaktadır. Yurdum etiketli salçaları alarak gönül rahatlığıyla kullanabilmektedir.

Bim Yurdum Salça Fiyatı
Bim yurdum salça.
Marka Kilogram Fiyat
Bim Yurdum Domates Salçası 830 Gr 7.25 TL
Bim Yurdum Biber Salçası 650 Gr 8.45 TL
Diğer Marketlerde
A101 Çokça Domates Salçası 830 Gr 7.25 TL
Şok Vatan Domates Salçası 830 Gr 7.25 TL
Migros Domates Salçası 830 Gr 7.25 TL
A101 Doğuş Domates Salçası 830 Gr 7.95 TL
A101 Öncü Domates Salçası 830 Gr 8.45 TL
Şok Tat Domates Salçası 830 Gr 10.75 TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.