Bim İrmik Fiyatı

Bim İrmik Fiyatı

İrmik birçok yemek ve tatlıda kullanılan bir bakliyat çeşididir. Özellikle Bim irmik fiyatı sıkça merak edilmektedir. İrmik özellikle harika tatlılar yapmak isteyenlerin kullandığı bir üründür. Bim dışında birçok markette de bulabilmek mümkündür. Fakat kendisine özel üretim yaptırdığı Yazgan markası oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Fiyatı da bir hayli uygundur. Bim, piyasaya göre her zaman daha avantajlı ürünler sunmak peşindedir. Uyguladığı satış politikası sayesinde maliyetleri en düşüğe indirmektedir. Fark ettiyseniz marketlerde tam bir raf düzeninden bahsetmek mümkün değildir. Burada amaç gereksiz masraflardan kaçınarak ürün fiyatlarını en düşükte tutmaktadır. Sattığı irmik için de bu durum geçerli olmaktadır. Siz de bütçenizi düşünüyorsanız Bim şubelerinden birine uğrayabilirsiniz.

Bim irmik fiyatı
Bir tabak irmik.

Yemeklerde irmik kullanımı da sık karşılaşılan bir durumdur. Özellikle Güney Doğu bölgesinde yapılan içli köfte içerisine irmik koyulmaktadır. Bu sayede köfteler dağılmaz ve istenilen şekil verilir. Bu işe girişmeden önce Bim marketlerinde satılan irmik fiyatı öğrenilmektedir. Ayrıca çiğ köfte yapımında da kullanılan bir gıda ürünüdür. Burada fiyat dışında en önemli şeylerden biri de kalite olmaktadır. Bim de satılan Yazgan etiketli ürünler kolay bir kullanım sağlamaktadır. Yaptığımız inceleme ve testlerde başarılı sonuçlar aldığımızı söylemeliyiz. Yapılan yemeklere ekstra bir lezzet katmaktadır. Genelde 1 kilogramlık paketlerde satılmaktadır. Korumalı paketleme sayesinde son kullanım tarihine kadar tazeliğini muhafaza etmektedir. Buzdolabında saklamanızı tavsiye ediyoruz. Bu şekilde kurtlanma gibi olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz.

Bim irmik fiyatı
Harika bir irmik helvası.

Bunun dışında basit bir tatlı yapmak isteyenler için de irmik tatlısını önerebiliriz. Kısaca tarifine vermek istiyoruz. İhtiyacımız olan malzemeler 10 yemek kaşığı toz şeker, 11 yemek kaşığı Bim Yazgan İrmik, 1 paket petibör bisküvi ve 1 litre dost süt olmaktadır. Öncelikle derin bir tencereye toz şekeri ve irmiği dökelim. Üstüne sütü ilave edelim. Kısık ateşte sürekli olarak karıştıralım. Bu kısım oldukça önemlidir. Karıştırmayı hiç bırakmamanız gerekiyor. Yaklaşık 10 dakika sonra kaynamaya başlayacaktır. Ocağın altını kısalım ve üzerine varsa bir paket vanilya dökelim. Biraz daha karıştırdıktan sonra soğumasını bekleyebiliriz. Daha sonra kare bir tepsiye Bim irmik ile hazırladığımız karışımı yayalım. Üzerine bisküvileri dizelim ve geri kalan irmikleri de dökelim. Oldukça ucuz fiyata yapabileceğimiz tatlımız hazır. Tabi önce Bim irmik fiyatı konusuna değinelim.

  • Bim’de satılan Yazgan irmik fiyatı (500 gram): 2,95 TL.

İrmik ile birlikte alabileceğiniz diğer Bim ürünleri için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz.

Bim Şeker Fiyatı
Bim Dost Süt Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.