Bim Eldiven Fiyatı

Bim Eldiven Fiyatı

Bim eldiven fiyatı öğrenilmek istenen bilgilerin başında gelmektedir. Günümüzde yaygın olarak kullanılan hijyen malzemelerinden biridir. Doktor eldiveni,lateks ve hemşire eldiveni gibi isimlendirmeler mevcuttur. Bim’de satılan tek kullanımlık eldivenler oldukça konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Elleri tam sarması ve terletmemesi sebebiyle tercih edilebilir. Lateks yapısında olması nedeniyle oldukça esnek bir yapısı bulunmaktadır. Gerekli tüm testlerden geçmiştir. Gönül rahatlığıyla kullanılabilecek bir üründür. Bizce fiyatı da uygun tutulmaktadır. Dilerseniz diğer marketlerle kıyaslama yapabilirsiniz. Eldiven fiyatı şeklinde arama yapıldığında birçok karşılaştırma sitesine ulaşabilirsiniz. Ancak Bim’de satılan eldivenlerin fiyatlarını her yerde bulmak mümkün olmuyor. Biz de gerekli incelemeleri yaparak bunları sizlerle paylaşmaktayız.

Bim eldiven fiyatı
Bim eldiven fiyatı

Dışarı çıktığımızda ister istemez birçok yer ile temas etmek zorunda kalıyoruz. Özellikle çalışan kişiler toplu taşımalarda tutunmak zorunda kalmaktadır. Bu nedenle Bim eldivenleri sizler için iyi bir çözüm olacaktır. Zararlı virüs ve bakterilerden korunmak için oldukça uygun bir üründür. %100 koruma sağlamaz ancak teması oldukça düşürecektir. Tabi sık sık değiştirmeniz gerektiğini unutmayın. Bu nedenle dışarı çıkmadan önce yanınıza birçok eldiven almanızı tavsiye ediyoruz. Bu şekilde ellerinizi yıkayacak imkanı bulana kadar kendinizi korumuş olursunuz. Yaşadığımız zorlu süreçte maske,kolonya ve eldiven ihtiyaçları had safhadadır. Bu ürünlerin satışı eskiye kıyasla aşırı bir şekilde artmaktadır. O sebeple Bim eldiven fiyatları bize sık sorulan konulardan olmaktadır. Doğru analiz edilmiş verilerle gerekli detayları görüşlerinize sunmaktayız. Elbette belirteceğimiz veriler tamamen fikir oluşturması içindir. Günlük olarak marketlerde fiyatlar değişebilir.

Bim eldiven fiyatı
Çok amaçlı eldiven.

Bim MR Green eldiven fiyat için de pek çok araştırma yapılmaktadır. Mr Green markası birçok farklı mağazada bulunmaktadır. Ancak ülkemizde serbest piyasa uygulaması mevcuttur. Bu nedenle tüketicilere sunulan malzemelerin fiyatı değişken olabilmektedir. Bu durumda en ucuz eldiveni nereden alacağını bilmek isteyenler internet üzerinden kıyaslamalar yapmaktadır. Bunun için Bim eldiven fiyatları verilerini öğrenmek önem kazanıyor. Alışveriş bütçesine ek olarak bu tarz zaruri ihtiyaçlar doğabilmektedir. Önceden fiyatların bilinmesi ise daha iyi bir planlama yapılmasını sağlamaktadır. Dilerseniz web sitemizi sık sık ziyaret ederek en güncel 2021 bilgilerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Marketler arası gerekli tüm araştırmaları ekibimiz yapmaktadır. Sizlere doğru etiketleri paylaşabilmek amacıyla sık sık ziyaret gerçekleştirmekteyiz. Bim eldivenleri ile ilgili aktarmak istediğiniz bir konu olursa yorum kısmından bizlerle paylaaşbilirsiniz.

Mr green eldiven 50 adet fiyatı – 22.50 TL

Bim Pudralı Eldiven Fiyatı

Bim pudralı eldiven fiyatı da oldukça merak edilmektedir. Elinizin terlemesinden şikayetçiyseniz sizin için ideal bir üründür. İçeriğinde bulunan pudra sayesinde terlemeyi geciktirmektedir. Eğer cildinizin pudraya alerjisi yoksa satın alabilirsiniz. Genel olarak marka ismi Mr Green olmaktadır. Ancak aktüel kampanya dönemlerinde farklı eldivenlerde gelebilmektedir. Bu katalogları inceleyerek daha uygun fiyata alma şansınız olabilir.

Mr Green Çok Amaçlı Pudralı Lateks Eldiven (50 adet) – 22.50 TL

Bim Pudralı Eldiven Fiyatı
Pudralı eldiven.

Bu ürüne ait ayrı bedenler bulunmaktadır. Ellerinizin boyutuna göre tercihte bulunmalısınız. Genel olarak kısaltmalar S/M/L ve XL olmaktadır. Eliniz küçük ise Small/Medium olanı seçmenizde fayda olacaktır. Yanlış tercihte bulunursanız eldivenler yırtılabilir. Bu da maddi kayba sebep olur. Arama yaparak sizin için en ideal boyutu satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.