Revizyon müdahale kapağı

 

Revizyon müdahale kapağı

Yazımız içerisinde gerekli kullanım alanları ve fiyat bilgisine yer vereceğiz. Revizyon müdahale kapağı sürekli kullanılacak bir bölgede olmamak kaydı ile özellikle elektrik panolarının, kablo tesisatlarının korunması ve ekstra bir durumda kolayca kontrol ve müdahale edilmesi için yaratılan alan genel ismidir. Müdahale kapaklarının olması binada şarttır. Yangın, su basması gibi olumsuzluklarda bu panodan genel inceleme kolaylıkla yapılabiliyor olması gereklidir.

Konumuzda revizyon müdahale kapağı fiyatları da ele alınacak olup teknik özelliklerden de bahsediyor olalım.

Müdahale kapağı 20×20 cm, 30×30 cm, 30×60 cm, 40×40 cm, 40×60 cm, 45×45 cm, 50×50 cm, 60×60 cm ölçüleri kullanılmaktadır. Asma Tavan kapağı 170 x 170 mm geneldir. Ancak yere göre özel imalat yapılabilmektedir. Revizyon alçıpan müdahale kapakları, alüminyumda olmaktadır. Her yapıda da dayanıklılık söz konusudur.
ALÇIPAN MÜDAHALE KAPAĞI REVİZYON KAPAĞI(60X60) Alçıpan müdahale kapakları alçı levha ,bordex ve benzeri yapısal malzemelerden oluşturulan tavan veya duvar üzerine müdahale edilmesi gereken bölgelere (vanaların,elektirik kablo tesisatlarının, kumanda panellerinin vb.) ulaşmak amaçlı kullanılan yapı elemanıdır.

Ürün fiyatı ise 60a 60 ölçülerde ortalama 80 lira civarındadır. İnternetten sipariş verirseniz kargo parasıda eklenmektedir. Yapılan araştırmamız sonucunda ortalama fiyatlar olup satıcılar ile direk temas kurmamız önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.