Bim Çikolata Fiyatı

Bim Çikolata Fiyatı

Bim çikolata fiyatı piyasaya göre oldukça avantajlıdır. Bilinen markalarda fiyatlar sürekli olarak artış göstermektedir. Bim’in özel anlaşmalarla üretimini sağlattığı Buono markalı ürünler uygun fiyat etiketiyle göze çarpmaktadır. Bim mağazaları yaygın bir dağıtım ağına sahiptir. Ürünleri her daim taze ve kalite koşullarına uygun satışa sunulmaktadır. Mağaza kiralama kriterleri oldukça düşük olduğu için fazla bir kira ödememektedir. Ayrıca özel imalat sisteminde kendine has markalar çıkarmaktadır. Bu sayede de müşterilerine kaliteli gıda maddelerini avantajlı fiyatla sunabilmektedir. Çikolata mamulleri de bunlardan biridir. Bim, Türkiye’de faaliyet gösteren zincir marketler arasında güven konusunda ilk sıralara oynamaktadır. Yapılan kamuoyu yoklamaları ve anketlerle bu durum kanıtlanmıştır. Bir çok internet sitesinde olumlu yorumlar görmek mümkündür.

Bim Çikolata Fiyatı
Bim’de satılan bitter çikolata.

Çikolata günümüzde en sevilen atıştırmalıklar arasında yer almaktadır. Tüketicilerin en çok önemsediği konu içerdiği kakao oranı olmaktadır. Bitter çikolata severler yoğun kakao aromasını tercih etmektedir. Sütlü türleri isteyenler ise fındıklı,bademli ya da antep fıstıklı çeşitleri satın almaktadır. Bu kapsamda Bim buono çikolata fiyatı merak konusu olmaktadır. 2021 senesine ait fiyat verilerine ulaşmak isteyen kişiler şimdiden araştırmalara başlamıştır. Birçok süpermarket bulunması nedeniyle fiyat konusu daha çok öne çıkmaktadır. Genellikle bir ürün almadan önce ilk düşünülen şey üretici firmanın kalite standartlarıdır. İkinci ele alınan konu ise bütçeye uygun olması ve kampanyalı şekilde satılmasıdır. O sebeple Bim her hafta katalog yayınlayarak harika indirimler gerçekleştirmektedir. Bu da tüketiciyi kendisinde çekmekte oldukça etkili olmaktadır. Diğer atıştırma ürünleri için Bim Abur Cubur Fiyatları isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Bim’de satılan hazır gıdalar arasında çikolatalar dikkati çekmektedir. Kutu ya da paket halinde satış yapılmaktadır. Buono çikolata ise haftalık alışveriş yapan vatandaşlarımızın listesine aldığı temel ürünlerden olmuştur. İnternet üzerinden öncelikle fiyat konularını okuyan kişiler bilinçli bir şekilde hesaplama yapabilir. Kötü sürprizlerle karşılaşmamak için web sitemizi ihtiyaç halinde kullanabilirsiniz. Sizler için sürekli olarak etiketleri takip etmekte ve güncellemeler yapmaktayız. Eski verilerle karşılaşmadan gönül rahatlığıyla markete gidebilirsiniz. Genelde diğer mağazaların aksine Bim’de satılan çikolatalar kasa yanında bulunmaktadır. Burada da Bim çikolata fiyatı için gerekli bilgiyi alabilirsiniz.Yapacağınız alışveriş sonrasında ödeme yaparken bil satın alım yapabilirsiniz. Ayrıca her gıda ürününde olduğu gibi kolay iade garantisi de sunulmaktadır. Bim’in getirdiği bu özellik sayesinde memnun olmadığınız ürünleri fişini saklamak koşuluyla iade edebilirsiniz. Herhangi bir koşul istenmemektedir. Bu şekilde yaşanabilecek memnuniyetsizliklerin önüne geçilmektedir. Bim çikolata tanıtım reklamı şöyledir;

Bim Buono Çikolata Fiyatı

Bim Buono Çikolata Fiyatı için en güncel bilgiyi sizlerle paylaşmaktayız. Bizzat Bim markete gidilerek fiyat bilgisi öğrenilmektedir. Düzenli olarak içeriklerde düzenleme yapmaktayız. Bu nedenle en uygun fiyatlı ürünleri satın almak için web sitemizi kullandığınız tarayıcıya kayıt edebilirsiniz. Bu sayede evden çıkmadan hızlıca fiyat listelerine ulaşabilirsiniz. Buono çikolata ile ilgili eklemek istediğini bir konu varsa yorum kısmında paylaşabilirsiniz. En kısa sürede onay sisteminden geçerek yayınlanacaktır.

Bim Buono Çikolata Fiyatı
Bim Buono çikolata çeşitleri.
Marka Çeşit Ağırlık Fiyat
Buono Şeker İlavesiz Sütlü Çikolata 100 Gr 5.50 TL
Buono %85 Kakaolu Bitter Çikolata 130 Gr 5.50 TL
Buono Sade Sütlü Çikolata 80 Gr 3.25 TL
Buono Fındıklı Tablet Çikolata 80 Gr 3.75 TL
Buono Bitter Tablet Çikolata 80 Gr 3.25 TL
Buono %20 Bütün Badem Bitter 80 Gr 5.25 TL
Buono Sütlü Mini Çikolata 33 Gr 1.95 TL
Top Stars Draje Çikolata Antep Fıstıklı 60 Gr 4.95 TL
Top Stars Draje Çikolata Fındık Üzüm 60 Gr 3.25 TL
Kinder Çikolatalı Bar 8 Adet 8*12.5 Gr 9.95 TL

Bu sayfada yer alan tüm fiyatlar tamamen aklınızda fikir olması ve bilgilendirme amaçlıdır. Bim fiyat politikalarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.