Setcard Geçen Marketler

Şirketlerin ve işyerlerinin çalışanlarına yemek harcamasında kullanması için çözümlere gitmesi ile ilgili bir çok araştırma yapılmıştır. Bunu baz aldığımızda Setcard geçen marketler adlı yazımızı sizlerle paylaşmak istedik. Konumuz setcard ile alınacak ürünler, setcard kullanımı, setcard ile ne alınır gibi soruların yanıtını da sizlere sunacaktır.

Setcard geçen marketler

Ofis çalışanları genelde öğle yemeklerinde kullanmak için alışveriş kartı olarak bilinen setcard kullanıyor. Tabi bu durum sadece öğle molaları için geçerli değil. Setcard ile mesai bitimi cafelerde kahve keyfide çıkartmak mümkün. Ancak en çok talep Setcard geçen marketler listesine ulaşmak sanırım. Tüm il ve ilçelerde yaygın olarak kullanıldığı için telefonunuzun mobil uygulama bölümünden aplikasyona ulaşabilirsiniz. Sonrasında marketler listesini filtreleyebilirsiniz. Örnek olarak; İzmir’de setcard geçen marketler için arama yapalım. Filtreyi özelleştirmek mümkün ( il, lçe, market, büfe vb )

setcard market arama

Filtre butonuna bastıktan sonra arama sonuçları isim, adres ve numara şeklinde görünmektedir. Peki setcard hangi ürünlerde geçerli? Bu durum marketlerin satış politikasına göre değişebiliyor ancak genel olarak gıda ürünlerinde geçerlidir. Temizlik ve deterjan grubu bazı yerlerde alıma izin vermemektedir.

Setcard ile alınacak ürünler

Büfe
Market
Cafe
Ev yemeği
Hızlı tüketim gıdaları
Şarküteri

Bu alanlarda setcard geçerlidir. Alışveriş yaparken bakiye limitiniz kadar harcama yapılmaktadır. Setcard en çok büyükşehirlerde kullanıldığından geçerli lokasyon sayısıda buralarda fazladır. İstanbul setcard geçen marketler, Ankara setcard geçen marketler, Adana Setcard geçen marketler gibi aramalar sıkça sorgulanmaktadır.

Sitemizde yer alan bu içerik ön bilgidir. Geçerli olan marketler değişebilmektedir veya anlaşması sona erme durumu olabilir. Bu yüzden güncel uygulamadan kontrol ediniz ya da marketlerden direkt bilgi teyit etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.