Rot balans fiyatları

Rot balans fiyatları

Rot balans denildiğinde binek ve ticari yapıda olan araçların direksiyon ayarı akla gelmektedir. Teknik anlamda açıklamak gerekir ise bağlantı çubuğu (rot) ön direksiyon mafsalına uzanır. Arabaların çukur, kaldırım, yüksek yapılı zemin gibi yerlerden geçerken bu ayarın bozulması tekerin açısını kaybetmesi olabiliyor. Bu yazımızda rot ayarı, rot balans nedir gibi içeriği paylaştık. Ayrıca en çok aranan merak edilen rot balans fiyatları bilgisini de 2021 yılı için araştırıp yayımlıyoruz.

Rot balans fiyatları
Rot balans fiyatları

Sanayide, organize sanayi bölgelerinde rot balans yapan yerler bulunmaktadır. Rot balans fiyatları ve ayarı yaptırmak için aracınızda bazı belirtilerin olması gerekiyor tabi. En çok karşılaşılan durum arabanız düz yolda giderken sağa veya sola doğru kendiliğinden gidiyorsa rot ayarı yapılmalıdır. Ayrıca sıkça olan durum lastiklerin aşınması kaynaklı rot ayarı yapılmasıdır. Rot balanscılar mekanik olarak ve günümüz teknolojisinde arabayı cihaza bağlayıp bu ayarı kolayca gerçekleştirebilmektedir. Sağlıklı ve güvenli bir sürüş için arabanızın rot balans ayarını yılda 1 kez muhakkak yaptırmanız önerilmektedir. Ayrıca 10.000 km sonrasında da bakım olarak aracınızı bir ustaya gösterdiğinizde rot ayarı yaptırmak istediğinizi belirtin.

  • Rot balans fiyatları 2021 yılında Sökme/Takma/Balans/Rot(4 Adet – Binek) için: 250 TL‘dir.

Piyasa ortalaması olduğu için sizlerle paylaşıyorum. Fakat usta ve işçilik gibi durumlarda fiyat değişebilir. Rot balans fiyatları sitemizde sıkça değişebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.