Beton direk fiyatları 2021

Beton direk fiyatları 2021

Beton direkler sayesinde bahçenizi veya tarlanızı güvenli bir hale getirebilirsiniz. Belirli aralıklara konumlandırılan direklerin arasına örülen demir çitler sayesinde dışarıdan gelecek yabancı tehlikelere karşı alanınızı korumanız mümkün olmaktadır. Özellikle yayla ve bağ evleri için araştırmalar yapan kişiler beton direk fiyatları 2021 konusunu merak ediyorlar.

Oldukça fazla kullanım alanı bulunan beton direk sistemleri bağ, bahçe, park alanlarında, konut ve iş yeri bölgelerinde, askeri lokasyonlarda, kamu kurum ve kurulma alanlarında, arsa ve tarla gibi özel araziye sahip olan bölgelerde, toplu konutları içeren sitelerde, villa konumlandırılan yerlerde ve daha bir çok yerde beton direk sistemleri uzun ömürlü bir şekilde kullanılmaktadır. Hala en favori ürünlerden biri olması sebebiyle beton direk fiyatları 2021 için kısa bir araştırma gerçekleştirdik. Bu direkleri Türkiye içerisinde belli başlı firmalar üretiyor.

Beton direk fiyatları 2021
Beton direk fiyatları 2021

Satın alım aşamasına geçmeden önce iyi bir araştırma yapmanızda fayda olacaktır. Boyutlar 200 ve 240 cm olarak üretiliyor. Ancak bunun dışında farklı boylarda da üretimin yapıldığını söyleyebiliriz. Beton direkler özellikle İzmir, Kayseri, Ankara, Sivas ve Adana gibi şehirlerde tarımsal alanlar için sık tercih edilen bir yapı malzemesi olmaktadır. Aşağıda belirteceğimiz beton direk fiyatları 2021 verilerinde bazı farklılıklar olabilir. Fabrikalar kendi bünyesinde üretim gerçekleştirdiği için fiyatlarda oynamalar gerçekleşebiliyor. Genel bir bilginiz olması açısından aşağıdaki bilgileri dikkate alabilirsiniz;

BETON DİREK FİYATLARI
                        ÖLÇÜ         FİYAT
BETON DİREK DÜZ – 200 CM 22 TL + KDV
BETON DİREK – 240 CM 22 TL + KDV
BETON DİREK – 290 CM 37 TL + KDV
BETON MOBİL ÇİT AYAĞI – 38LİK/48 LİK 20 TL + KDV
PAYANDA DİREK 20 TL + KDV

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.