A101 tahin pekmez fiyatları

A101 tahin pekmez fiyatları

Özellikle kış ayları geldiğinde tüketilen bu muazzam besin için değerlendirme yazısı yayınladık. Mevsimine göre kullanmak elbette doğru olmayacaktır ancak içinizi ısıtacak, güç ve enerji verecek bir üründür. Bu konumuzda yer alacak bilgiler a101 tahin pekmez fiyatları ve a101’de satılan tahin pekmez markaları, a101 tahin pekmez ne kadar aramalarına yanıt olacaktır.

A101’de satılan tahin pekmez fiyatı ortalama 15,90 tl’dir. Gramaja ve ikili paketlere göre fiyat değişimi gözlemlenebilir.

B1, B2, B3 pekmez içerisinde bulunan vitaminlerdir. Doğal olması halinde günlük şeker miktarını karşılar. Tabi vücudunuza minimum düzeyde şeker almanız daha iyi olacaktır. Bağışıklık sistemini güçlendiren, beden olarak iş yaptığınız oluyorsa efor sarf ederken enerji depolamasını kuvvetlendiren tahin pekmez yenilebilir. Görselde görüldüğü üzere a101’de hun markası ile satılan 2’si 1 arada tahin pekmez kullanım ve yeme kolaylığı sağlamaktadır.

A101 tahin pekmez
A101 tahin pekmez fiyatları
  • Hun Tahin & Pekmez 2’li Paket fiyatı 1250 Gr: 23,95 TL.
  • Hun Tahin 600 Gr fiyatı: 15,90 TL.

Not : Hun tahin pekmez sadece a101 raflarında satılmaktadır. Ürün ile ilgili geri bildirimleri a101’e yapabilirsiniz. Aldın aldın veya kampanya olması halinde etiket fiyatından daha uyguna alım yapılabilir. Fırsat ürünlerini sıkça sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.