A101 Börek Fiyatı

A101 börek fiyatı

Türkiye’nin önde gelen market zincirinde bulunan gıda ürünlerinin fiyatlarını yazmaya devam ediyoruz. A101 börek fiyatı adlı içerik ile sofralarımıza lezzet katan ürün ve ürün grupları için önceden fiyatı biliyor olmanız size avantaj sağlayacaktır. Konu içerisinde a101 börek fiyatları, a101 börek fiyatları 2021, a101 tepsi böreği fiyatları, a101 börek fiyatı ne kadar gibi başlıklar olacaktır. Yazılanlar doğrultusunda güncellemeler yapılacaktır.

A101’de satışta olan peynirli, patlıcanlı, patatesli ve ıspanaklı börekler bulunmaktadır. Ürünler Nimet marka olup raflarda yerini almaktadır. Yapmanız gereken aldıktan sonra börekleri fırında ısıtıp tüketmek olacaktır. Rulo börek olarak yeni bir ürün çıkaran A101 de pratik ve doyurucu menüler artış gösteriyor. Peki A101 börek fiyatları neler?

Nimet rulo börek çeşitleri 500 gr – 8,95 TL mevcut durumda bu fiyattan satılmaktadır. Tepsi böreği ise 11 – 13 TL bandında yer almaktadır. Zaman zaman kampanyalar olduğu için bu fiyata dikkat ediniz. Almadan önce kasa görevlisine sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.