A101 kıyma fiyatı

A101 kıyma fiyatı

Marketlerde et satışının ardından fiyat politikalarında da değişimler gözle görülür derecede farketmişti. Mevcut durumda paketlerde sunulan a101 kıyma fiyatı merak edilen bir konu oldu. Yaptığımız fiyat araştırmasını sizlerle paylaşıyor olacağız. Kombinet markası ile soğuk dondurucu dolaplarda bulunmaktadır. 400 grlık ve 1000 grlık kıyma paketlerini alabilirsiniz. Bütçenize uygun ve lezzeti kaliteli olan bir üründür. A101 kıyma ile soslu makarna, kıymalı yumurta yapabilirsiniz. Dilerseniz yemeklere ilave ederek afiyetle yiyebilirsiniz. Kombinet kıyma ile yapılacaklar oldukça fazla olup börek, ev yemekleri de alternatifler arasındadır.

A101 kıyma fiyatı
a101 kombinet kıyma

A101’de satılan kombinet dana kıymasıdır. “Bu ürün, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kuruluşu olan Et ve Süt Kurumu tarafından ithal edilen Karkas Etlerden üretilmiştir.” Ürünü incelediğimizde orta yağlı dediğimiz dana kıyma olduğunu görmekteyiz. Yemeklerinizde kullandığınızda bu yağ oranı ideal olacaktır. Hatta aldığınız ambalaj üzerinde bilgi olarak en fazla %20 yağ kullanılmıştır yazmaktadır. 2021 yılında ki fiyatları aşağıda belirttik. Zira indirim ve fırsat kampanyalarını takip ederek daha ucuza alabilirsiniz. A101 kıyma fiyatı aşağıdaki gibidir dana kıymayı tüm şubelerde rahatça bulabilirsiniz.

  • Kombinet Kıyma 400 GR fiyatı: 21,00 TL
  • Kombinet Kıyma 1000 GR fiyatı: 46,95 TL.

Sizlere önerimiz piyasada hijyen ve temizlik kurallarına uyum sağlayan noktalardan gıda ürünü almanız. Sağlık için önemlidir. Nasıl ve nerede üretildiğine dair bilginiz muhakkak olsun. Bu sebeple a101’de satılan dana kıyma fiyatı hem ekonomik olup hem de bütçeniz için idealdir.

A101’de satılan dana kıyma ile neler yapılır?
– Çeşitli sulu yemekler
-Börek
-Kıymalı yumurta
-Köfte

Pratik ve yapımı kolay olan yemekler çıkarabilirsiniz. A101 dana kıyma fiyatı 2021 yılında şuan için belirtilen fiyatlarda satılıyor. Zam ya da fiyat değişimi olduğunda sitemizden güncelleme yapılacaktır. Diğer yazımız olan a101 lahmacun fiyatı konumuza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.