Bim Pasta Fiyatları

Bim Pasta Fiyatları

Doğum günü için pasta arayışına giren kişiler Bim marketleri tercih edebilmektedir. Bu sebeple Bim pasta fiyatları konusu oldukça merak edilmektedir. Hazır olarak satılan bu ürünler birçok kişi için kurtarıcı olmaktadır. Pastahanelerde satılan mamuller bazen bütçeyi zorlayabilir. Bim gayet iyi bir fiyatla bu soruna çare olmaktadır. Kakaolu,vişneli ve meyveli gibi pek çok çeşit mevcuttur. Kendi damak tadınıza uygun olan pastayı tercih edebilirsiniz. Oldukça yumuşak ve damakta dağılan Bim pasta ürünü sayesinde tatlı isteğinizi bastırabilirsiniz. Ancak şeker kontrolü yapıyorsanız fazla tüketimden kaçınmanızı tavsiye ederiz. Mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Bim pasta fiyatları
Bim pasta fiyatları

Ekonomik olarak zorlu zamanlardan geçmekteyiz. Bu sebeple düşük fiyatlı alışveriş yapmak isteyenler ucuzluk marketlerini tercih etmektedir. Bu şekilde kalitesi yüksek ancak maliyeti düşük pasta almanız mümkün olacaktır. Bim’in gerçekleştirdiği sistem oldukça gelişim göstermiştir. Büyük gıda firmalarıyla anlaşarak kendisine özel üretim yaptırmaktadır. Bu sayede birçok yüksek fiyatlı kalemden kurtulmaktadır. Bunu da müşterilerine yansıtmaktadır. Oldukça iyi bir nakliye sistemi olan Bim ürünlerin her daim taze kalmasını sağlayabilmektedir. İçiniz rahat bir şekilde Bim pasta alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın şubeye giderek satın alım işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bim pasta
Bim pasta

Bim’de satılan pastalar ikiye ayrılmaktadır. Dondurulmuş ve tüketime hazır şekilde satın alım yapılabilmektedir. Dondurulmuş pastaların marka ismi Ma Sante olmaktadır. Çikolatalı çeşidi mevcuttur. Arıca Cheesecake olarak limonlu ve frambuazlı ürünler de satılmaktadır. 650 gram ağırlığa sahiptir. Bu haliyle oldukça doyurucu olduğunu söyleyebiliriz. Tüketilmeden bir süre önce çözünmesini beklemek gerekir. Osmanoğlu markalı çikolatalı pasta ise hemen yenilebilmektedir. 580 gramlık özel paketlerde satışa sunulmaktadır. Ayrıca Profiterollü çeşidi de vardır. Bim pasta ürünleri epey beğeni almaktadır. Yapımında kullanılan malzemeler özenle seçilmektedir. Siz de Bim pasta fiyatları yazısını okuyarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bim Pasta Fiyatları 2021

Bim pasta fiyatları 2021 için gerekli araştırmalar yapılmaktadır. Yeni yıla girilmesiyle birlikte fiyatlarda değişiklik olursa sayfamızda güncellenecektir. En doğru veriler için sitemizi takip edebilirsiniz. Bim’e ait çok sayıda ürüne ait girişlere devam etmekteyiz. 2021 senesine ait Bim pasta fiyatları hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

  • Osmanoğlu Çikolatalı Pasta (580 Gram) = 12.45 TL

  • Osmanoğlu Profiterollü Pasta (580 Gram) = 12.45 TL

  • Ma Sante Dondurulmuş Çikolatalı Pasta (650 Gram) = 18.95 TL

  • Ma Sante Cheesecake (650 Gram) = 16.95 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.