Oyuncu koltuğu fiyatları

Oyuncu koltuğu fiyatları

Oyun dünyasının global anlamda büyümesi ve hatta iş kolu olması sonrası sektörde büyük bir rekabet başladı bizler de sizler için oyuncu koltuğu fiyatları ne kadar ve güncel fiyat listesini araştırdık. Gamer olarak nitelendirilen oyun oynayan kişi ve kullanıcılar günlerinin çoğu bölümünü bilgisayar ekranlarında geçirmektedir. Durum böyleyken oyuncu koltuğu fiyatları araması artış göstermiştir. Bu yazımızın içeriği de bu yönde hazırlanmıştır. Bilgi vermek ve bazı markaları incelemek ile başlayacağız.

Ekipmanların gelişmesi, profesyonel oyuncuların ürün tanıtımını arttırması ile pazar oluşmuştur. Ülkemizde yerli olarak satış yapan ve tamamen yerli kaynaklar ile hedef kitlelere satılan oyuncu koltuğu firmaları bulunmaktadır. Bunların en başında xdrive, ofisel gelmektedir. Farklı renk ve modeller  oyuncuların sağlığını korumak, uzun sürelerde bilgisayar başında duranların konforlu oturuşuna izin vermek için dizayn edilmiştir. Peki oyuncu koltuğu fiyatları ne kadar? Boy ve kilo durumuna bağlı olarak özel seri üretimler var mı?

 • xDrive 15’Li Profesyonel Oyuncu Koltuğu Fiyatı Kırmızı/Siyah: 1.486,65 TL.
 • xDrive 15’Li Profesyonel Oyuncu Koltuğu Fiyatı Mavi/Siyah: 1.486,65 TL.
 • xDrive Sancak Profesyonel Oyuncu Koltuğu Fiyatı Pembe/Beyaz: 1.486,65 TL.
 • xDrive Sancak Profesyonel Oyuncu Koltuğu Fiyatı Sarı/Siyah: 1.486,65 TL.
 • xDrive Sancak Profesyonel Oyuncu Koltuğu Fiyatı Yeşil/Siyah: 1.486,65 TL.
xdrive bora modeli oyuncu koltuğu
 • xDrive Bora Profesyonel Oyuncu Koltuğu Fiyatı Kırmızı/Siyah: 1.852,15 TL.
 • xDrive Bora Profesyonel Oyuncu Koltuğu Fiyatı Yeşil/Siyah: 1.852,15 TL.
 • xDrive Kasırga Profesyonel Oyuncu Koltuğu Fiyatı Kırmızı/Siyah: 1.954,15 TL.
 • xDrive Kasırga Profesyonel Oyuncu Koltuğu Fiyatı Siyah/Siyah: 1.954,15 TL.
 • xDrive Kasırga Profesyonel Oyuncu Koltuğu Fiyatı Kırmızı/Siyah: 1.954,15 TL.
 • xDrive Akdeniz Profesyonel Oyuncu Koltuğu Fiyatı Jandarma: 1.954,15 TL.
 • xDrive Akdeniz Profesyonel Oyuncu Koltuğu Fiyatı Pembe/Beyaz: 1.954,15 TL.
 • xDrive Anka Profesyonel Oyuncu Koltuğu Fiyatı Gri/Siyah: 1.665,15 TL.

Belirtilen markanın bir çok oyuncu koltuğu modeli bulunmaktadır. Ortak özelliklerinden bahsedecek olursak şöyle sıralayabiliriz. 3D Hareketi Kolçaklar, Ergonomik Tasarım, Bel ve Boyun Desteği, Dayanıklı Metal Ayak, Dayanıklı Tekerlekler, 4 Class Amortisör, Dayanıklı Deri, Sırt Eğimi. Sağlıklı bir oturuş ve kaliteli bir vakit geçirmek istiyorsanız muhakkak tercih etmelisiniz. Ürünler tasarlanırken son derece titiz çalışılmıştır. Ayrıca sosyal medya fenomenlerinin de bu koltukları kullandığını videolardan görebilirsiniz.

Şimdi bahsedeceğimiz marka ise zio gaming oyuncu koltuğu olacaktır. Alışılmışın dışında tasarımlar ile dikkat çekmektedir. Ayrıca sitelerine göz attığımızda farklılıkları ile ilgili şu şekilde bildirimleri var.

Zio yatırma – tilt – mekanizmasından amortisörüne, ayağından kapağına baştan aşağı en üst kalite malzemeler kullanılarak üretilirken, jenerik markalar ucuz muadil kullanırlar. Zio, kendine özgün özel tasarım metal ayak ve çizmez tekerlek kullanırken, jenerik markalar kolayca kırılabilen dayanıksız plastik ayak kullanır. Zio, tek parça metal iskelet ve özel karışım dökme sünger kullanır, içinde kesinlikle parça ek vb. malzeme bulunmaz. Ucuz oyuncu koltuklarında kırpma süngerden tutun kartona kadar ucuz malzeme tıkandığını görebilirsiniz.

Görmüş olduğunuz gibi modeller bu şekildedir. Profesyonel oyuncuların tercih edeceği şıklıkta ve rahatlıkta. Ayrıca kişiye özel isim, nick, logo gibi özelleştirmeler yapılabilmektedir. Fiyatı 1800 liradan başlamaktadır.

 • ZİO oyuncu koltuğu fiyatı: 1800 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.