laminat parke cila fiyatları

laminat parke cila fiyatları

Ev ve işyerlerini daha modern hale getiren ve maliyet açısından da ekonomik olan laminatlarınız için bir konu hazırladık. Araştırmalarımıza göre yeni ev sahibi olanların dışında parkelerin daha soluk ve çizilmesi durumları ile karşılaşılmakta. Buna çözüm olarak laminat parke cila fiyatları başlığını ele alacağız.

laminat parke cila fiyatları
laminat parke cila fiyatları

Yeniden yaptırmak maliyetli ve külfetli olabilir. Ev sahiplerinin buna karşı çözümü genelde cila yaptırmak oluyor. Peki laminat parke cila nasıl yapılır? Cila fiyatları ne kadar? Laminat parke cila fiyatları metrekare olarak mı hesaplanıyor? Sorulara yanıt vermeye çalışalım. Öncelikle mat ve parlak dediğimiz cila türü bulunmaktadır. Su bazlı, çift taraflı, polypar cila vardır. Buna karar verdiyseniz metrekare olarak yaptıracağınız alanı hesaplayın. Sonrasında ustanın fiyat teklifi vermesi gerekir. Ortalama laminat parke cila fiyatları metrekare cinsinden 25 tl’dir. Minimum uygulama alanı 30 metrekare koşulları aranmaktadır.

Laminat parke cila için malzeme fiyatları aşağıdaki gibidir. Bilinen ve kaliteli markalar hemel ve faworidir. Kullanacağınız alana göre uygun olanı seçebilirsiniz. Laminat parke cila fiyatları aşağıdaki gibidir.

Kokusuz,
Elastik,
Yüksek yüzey sertliği,
Aşınma ve çizilme direnci yüksek,
Ahşabı sarartmaz,
Kurşunsuz,
Çevre dostu,
Kullanıma hazır.

  • HEMEL Home – Su Bazlı İpek Mat Parke Cilası fiyatı 2,5 LT: 317,00 TL.
  • HEMEL Prime Su Bazlı Parke Verniği – Cilası fiyatı 5 LT: 360 TL.
  • HEMEL Ultramat Tek Komponentli Su Bazlı Parke Cilası fiyatı 2,5 LT: 365 TL.
  • FAWORI PARKE CİLASI fiyatı 2,5 LT: 100 TL.
  • Fawori Altın Parlak Parke Cilası fiyatı 12 Lt: 439 TL.
  • Fawori Parke Cilası fiyatı 12 Lt: 376 TL.

KURUMA SÜRESİ (20ºC, %65 HR’de)

Sert kuruması: 12 saat. 24 saat sonra yürünebilir. Maksimum 4 günde fiziksel ve kimyasal dayanıklılık kazanır(daha yüksek bağıl nem ve düşük sıcaklıkta kuruma süresi uzayabilir).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.