Bim zeytin fiyatları

Bim zeytin fiyatları

Kahvaltılık alışverişinin vazgeçilmez malzemelerinden biri olan zeytin fiyatlarını ele alıyoruz. zeytin, özellikle pazar kahvaltıları için hazırlanan sofralarda demirbaş haline gelmiş durumdadır. Bu sebeple Bim zeytin fiyatları bilgileri sık sık sorgulanmaktadır. Market zincirlerinde satılan pek çok çeşit bulunmaktadır. Bunlardan başlıca iki tanesi siyah ve yeşil zeytinlerdir. Ancak bunlarında kendi içinde alt kategorileri bulunmaktadır. Yazının ilerleyen bölümlerinde bunlardan da bahsediyor olacağız. Bim marketlerine giderek haftalık ya da aylık alışverişlerini yapmak isteyen kişilerin ilk almayı düşündükleri ürünlerden bir tanesi de zeytin olmaktadır. Kahvaltıda peynir,yumurta,reçel,bal dışında zeytin bulundurma kültürü de eski zamanlardan beri devam etmektedir.

Bim zeytin fiyatları 2020
Zeytinin işlenmemiş hali.

Zeytin,uzmanlar tarafından her gün mutlaka belirli seviyede tüketilmesinin tavsiye edildiği şifalı bir bitki türüdür. Özellikle midesinde ağrı sorunu yaşayan kişilerin günde 3-5 adet zeytin yemesinde fayda olacağı bilgisi paylaşılmaktadır. Bu nedenlerle toplumumuzda da yaygın olarak tüketilen bir ürün olmaktadır. Uygun ve kaliteli alım gerçekleştirme hedefiyle marketler arasında fiyat araştırması gerçekleştiren vatandaşlarımız web ortamı üzerinde birçok arama gerçekleştiriyorlar. Özellikle Bim’de satışı yapılan kavanoz zeytinler halk arasında oldukça popüler konumdadır. Diğer ürünlerin aksine zeytin fiyatları genel olarak standart seyretmektedir. Fazla iniş çıkışlı bir ücret skalası bulunmamaktadır. Ancak rekabetin bulunduğu her alanda fiyat farklılıkları oluşabilmektedir. Bu sebeple uygulamalar ya da arama motorları üzerinden bim inci zeytin fiyatları ya da bim siyah zeytin fiyat bilgilerine ulaşan kullanıcılar istedikleri kıyaslamaları rahatlıkla yapabilmektedir.

Bim marketleri Marmarabirlik,İnci ve Cem gibi zeytin markalarının satışını gerçekleştirmektedir. Bunlardan İnci ve Cem marka olanlar diğerlerine kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Satışı genel olarak Bim marketlerde gerçekleştirilmektedir. En bilinen ve alınan markalardan birisi de Marmarabirlik zeytinleri olmaktadır. Bu markaya ise diğer süpermarketlerde rastlamak mümkündür. Cam kavanoz, pet şişe ve teneke formunda sunulan bu zeytinleri güvenle satın alabilir ve kahvaltılarınızı süsleyebilirsiniz. Ayrıca damak zevkinize uygun olması amacıyla pek çok zeytin türü bulunmaktadır. Salamura,az tuzlu,doğal yağlı,kuru sele,kırma ve çizik zeytin gibi fazla sayıda çeşit arasından seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunları yapmadan önce de bim zeytin fiyatları hakkında bilgiler alabilir ve bilinçli bir şekilde markete gidebilirsiniz. Bütçenize uygun ekonomik bir alışverişin keyfini sürebilirsiniz.

Bim market zeytin fiyatları

Aşağıda bulunan bim market zeytin fiyatları kampanya veya güncellemeler nedeniyle değişiklik gösterebilir. Sayfamızda yer alan veriler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bim firmasının uygulamış olduğu fiyat politikası geçerlidir. Sizler için fikir oluşturması açısından bu detayları paylaşmaktayız.

2021 senesiyle birlikte yapılacak değişiklikler henüz belli olmamıştır. Eğer bir fiyat güncellemesi gelirse anlık olarak yansıtılacaktır. Bu konuda sormak istediğiniz bir konu olursa lütfen yorum kısmından paylaşın. Editörlerimiz gerekli incelemeyi yapacaktır. En kısa sürede dönüş alabilirsiniz. Sizden gelecek etkileşimler ile sitemiz her geçen gün büyümektedir. 2021 Bim fiyatlarını da sık sık eklemeye devam etmekteyiz.

Marka/Çeşit Ağırlık Fiyat
İnci (Yeşil Çizik Zeytin) 400 gram 8 TL
İnci (Kırma Yeşil Zeytin) 400 gram 9.45 TL
İnci (Biberli Yeşil Zeytin) 400 gram 9.50 TL
İnci (Siyah Zeytin) 500 gram 12 TL
Marmarabirlik (Salamura Siyah Zeytin) 500 gram 13.75 TL
İnci (Az Tuzlu Salamura Zeytin) 800 gram 15 TL
Cem (Kalamata usulü yeşil zeytin) 1 Kg 15 TL
İnci (Doğal yağlı siyah zeytin) 1 Kg 17.50
İnci (Siyah Zeytin Xlarge) 900 gram 23 TL
İnci (Doğal yağlı siyah zeytin) 2 Kg 25.95 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.