Bim Tel Kadayıf Fiyatı

Bim Tel Kadayıf Fiyatı

Tel kadayıf Türk mutfağında yaygın olarak kullanılır. Bu yüzden Bim tel kadayıf fiyatı önemli bir veri olmaktadır. Dışarıya çıkmadan önce fiyat araştırması yapan birçok müşteri bulunmaktadır. Özellikle tatlı tariflerinde sık olarak adı geçen tel kadayıfı Bim’de uygun fiyatla satılmaktadır. Genel olarak en sık tercih edileni kavrulmuş versiyonudur. Muhallebiyle birlikte harika bir uyum sağlamaktadır. Bunun dışında şerbetli kadayıf tatlısı yapacak olanlar ise çiğ olanı kullanabilir. İkisi arasındaki tek fark kavrulma işlemi olmaktadır. Gönlünüz rahat bir şekilde satın alıp kullanabilirsiniz.

Bim tel kadayıf fiyatı
Harika bir kadayıf tatlısı.

Tatlı yemeyi çok seven kişiler mutfakta farklı lezzet arayışlarına girmektedir. Klasikleşmiş olan baklava, sütlü tatlılar ve kekler dışında alternatifler mevcuttur. Bunlardan birisi de kadayıf tatlısı olmaktadır. Bim’den satın alınabilecek bu ürün sayesinde harika lezzetler ortaya çıkarabilirsiniz. Yanında alacağınız Simbat markalı ceviz ve Şafak markalı toz şeker yeterli olacaktır. Yapmanız gereken çiğ kadayıfı kısık ateşte bir süre kavurmak olacaktır. Daha sonra elinizle şekil vererek tepsiye dizmeniz gerekir. Sonrasında dilerseniz fırında bir 5 dakika çıtır hala gelmesini sağlayabilirsiniz. Cevizi belirli büyüklüklerde bölerek Bim kadayıfının üstüne dökünüz. Son aşamada ise hazırladığınız şerbeti tatlının üstünde gezdirin. İşlemleriniz bu kadardır.

Bim tel kadayıf fiyatı
Sütlü kadayıf.

Bim’de satışı yapılan tel kadayıflar bizce gayet lezzetlidir. Yaptığımız testlerde başarılı sonuçlar elde ettik. Özellikle kavrulmuş olanı sütlü tatlılara çok yakışmaktadır. Ağır ve şerbetli yiyecekleri sevmiyorsanız mutlaka denemelisiniz. Büyük paketlerde satıldığı için uzun süre kullanılabilmektedir. Eğer bu ürünle ilgili sormak istediğiniz bir şey varsa yorum kısmından iletebilirsiniz. Ekibimiz en kısa zamanda görüşlerinizi yayınlayıp cevap verecektir. Bim tel kadayıfı gibi diğer gıda maddelerinin verileri için sayfamızı takip edebilirsiniz. 2021 yılına ait güncel fiyat bilgilerini iletmeye devam ediyoruz. Mağazayı ziyaret ederek elde ettiğimiz Bim tel kadayıf fiyatı için ise aşağıyı kontrol edebilirsiniz.

  • Bim Kavrulmuş Kadayıf Fiyatı (200 Gram): 3,75 TL.

2 thoughts on “Bim Tel Kadayıf Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.