Bim Kolonya Fiyatları

Bim Kolonya Fiyatları

Yaşadığımız pandemi süreci nedeniyle bir numaralı gündem hijyen olmaktadır. Bu sebeple Bim kolonya fiyatları halk tarafından merak edilmektedir. Sağlık bakanı ve uzman kişiler kolonya kullanımı konusunda sık sık bilgilendirme yapmaktadır. Maske,mesafe ve hijyen konusunda çok dikkatli olunması gerektiğini artık hepimiz biliyoruz. El temizliği hiç olmadığı kadar önemli bir hal almıştır. Genelde dezenfektan ile temizlik sağlanabilmektedir. Ancak kokusu ve fiyat avantajı sayesinde Bim kolonya ürünü alternatif olmaktadır. Yaşadığımız zorlu sürecin başlangıcında kolonya fiyatları aşırı şekilde artmıştır. Fırsattan istifa eden firma ve kişiler maalesef böyle olumsuz bir duruma yol açtı. Daha sonra yayınlanan kanunlarla satış fiyatlarına sınırlandırmalar getirilmiştir. Bu sayede tavan fiyat uygulaması gerçekleşmektedir.

Bim Kolonya Fiyatları
Kolonya ve maske.

Bim’de satışı yapılan kolonya markası Karayel olmaktadır. 80 derece olarak üretilmektedir. Bu da birçok bakteri ve virüsün ölmesini sağlamaktadır. Tabi en güvenli yol bol su ve sabun ile el yıkamaktır. Ama buna her zaman fırsat bulamayabilirsiniz. Dışarıya çıktığınız elinizi hemen yıkama imkanınız yoksa sizin için kurtarıcı olacaktır. Uygun fiyatlı kolonya alışverişi için Bim’e uğrayabilirsiniz. Başlarda stok sıkıntısı tüm zincir marketlerde baş göstermekteydi. Fakat yeterli üretim sayesinde hemen hemen tüm Bim mağazalarında kolonya bulmak mümkün olmaktadır. Bim Karayel kolonya, tek tip limon aromalı olarak üretilmektedir. Bizce oldukça keskin bir kokuya sahiptir. Ferahlamak için de kullanım sağlanabilir. Genel olarak 400 mililitrelik şişelerde bulmanız mümkündür. Dilerseniz küçük doldurulabilir şişelerden satın alarak yanınızda daha kolay taşıyabilirsiniz.

Bim Kolonya Fiyatları
Kolonya örneği.

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle marketlerde yoğunluk yaşanabilmektedir. Özellikle cuma günleri bu durum gözlemlenmektedir. Bu nedenle hafta içi market ihtiyaçlarını gidermenizde fayda olacaktır. Kasaya yaklaşırken kişisel bakım ürünlerinin bulunduğu yerde Bim kolonyasına ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatıyla satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Alışveriş fişlerini saklamanızı tavsiye ediyoruz. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda Bim iade alabilmektedir. Televizyon reklamlarında da belirtildiği üzere herhangi bir koşul aranmamaktadır. Ayrıca evden çıkmadan önce Bim kolonya fiyatları hakkında detaylı bilgiyi edinebilirsiniz. Bu sayede diğer marketler arasında kıyaslamaya giderek ekonomik bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bim Karayel Kolonya Fiyatı

Sizlerle paylaşacağımız Bim Karayel kolonya fiyatı verisi 2021 senesine aittir. İnternet üzerinde yer alan fiyat bilgileri eski olabilmektedir. En güncel ve doğru Bim fiyatları için sayfamızı takibe alabilirsiniz. Merak ettiklerini ise yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Birçok kişinin öğrenmek istediği bilgilerden olan Bim kolonya fiyatını aşağıda paylaşıyoruz.

  • Bim Karayel 400 Ml Fiyatı= 6.95 TL

Diğer markalar ise şu şekildedir.

  • A101 Edieu Kolonya 400 ML= 6.95 TL
  • Watsons Rebul Kolonya 270 ML= 34.95 tl
  • Watsons Eyüp Sabri Tuncer 150 ML= 13.75 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.