Bim Nugget Fiyatı

Bim Nugget Fiyatı

Bim’de satılan hazır yiyeceklerden birisi de nugget olmaktadır. Bu nedenle Bim nugget fiyatı oldukça merak edilmektedir. Tavuk etinden yapılan bu ürün oldukça beğeni toplamaktadır. Bizce lezzetiyle cezbedici niteliktedir. Lezita markasıyla raflarda yerini almaktadır. Özellikle aperatif arayışında olan kişiler için güzel bir çözüm sunmaktadır. Tavuğun üstüne yapılan özel kaplama nedeniyle farklı bir lezzet oluşmaktadır. Hafif yağlı kızgın tavada kolayca pişirebilirsiniz. Hazırlaması basit ve pratik bir yiyecektir. Patates kızartmasının yanında afiyetle tüketilebilir. Yanına ketçap ve mayonez ile harika bir lezzet şöleni oluşturabilirsiniz. Genelde 1 Kilogram ağırlığına sahip paketlerde satılmaktadır. Ancak dilerseniz daha ufak boyutlardan da satın alabilirsiniz.

Bim nugget fiyatı
Örnek bir nugget tabağı.

Bize göre Bim’de satılan nugget ürünleri oldukça lezzetlidir. Gerekli tüm sertifikalara sahiptir. Helal kesim uygulanmaktadır. Bu nedenle İslami hassasiyetleri olan vatandaşlarımız için de uygundur. Fiyatları pek çok markete göre uygun seviyede diyebiliriz. Tabi yakın zamanda yapılan güncellemeler nedeniyle bunlar değişebilmektedir. Tüm dünyanın geçtiği zor koşulların sonucu budur. Ne yazık ki hammadde temininde güçlükler yaşanmaktadır. Bunun üstüne döviz kurları da eklenince zam yapmak kaçınılmaz oluyor. Yine de hazır gıda maddeleri içerisinde Bim nugget fiyatı bizce avantajlı kalmaktadır. 2021 senesine ait olan etiketleri öğrenmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En doğru ve güncel bilgileri sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Bim nugget fiyatı
Yemeye hazır nugget tabağı.

Lezita markası pek çok tavuk ürününü müşterilerine sunmaktadır. Gözlemlediğimiz kadarıyla da beğenilen bir marka olmaktadır. Özellikle hazır yemek sektöründe çok bilinen yiyecekler sunmaktadır. Bunlardan en tanınanları schnitzel, cordon blue, tavuk köfte ve nugget olmaktadır. Bu yazımızda incelediğimiz Bim nugget ise soğuk malzemeler dolabında yerini almaktadır. Özellikle çalışan kişiler için kurtarıcı bir role sahiptir. Evde yemek yapmaya her zaman fırsat bulamayabilirsiniz. Dışarıdan siparişler de bir süre sonra sıkıcı olabiliyor. Bu durumda kolayca yapabileceğiniz nugget paketini satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey size en yakın Bim şubesine uğramaktır. Burada bizden öğrendiğiniz Bim nugget fiyatı verisini canlı olarak görebilirsiniz. Eve geri döndükten sonra tek yapmanız gereken paketi açıp pişirme işlemini gerçekleştirmektir.

Bim Lezita Nugget Fiyatı

Bim Lezita nugget fiyatı için detaylı bilgiyi paylaşmaktayız. Lezita markasına pek çok markette karşılaşmak mümkündür. Bu nedenle Lezita nugget fiyatı market bazlı olarak sık sık karşılaştırılmaktadır. İnsanlar kendi bütçesine en uygun marketi seçme gayretindedir. Biz de birkaç farklı markayla birlikte fiyatları sizlere sunuyurozu. Bu konuda görüş belirtme ihtiyacı hissederseniz yorum kısmından aktarabilirsiniz

Bim Lezita nugget fiyatı
Lezita nugget ile hazırlanmış bir menü.
  • Banvit Piliç Nugget 300 G = 7,60 TL
  • Lezita Piliç Nugger 300 G = 7,50 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.