Bim Saç Boyası Fiyatları

Bim Saç Boyası Fiyatları

Bim saç boyası fiyatları kadınların sıkça takip ettiği, farklı renkler ve imajların uygulanmasında en önemli rolü oynayan konudan bahsedeceğiz. Dış görünüşü direk olarak etkileyen, yenilik katan saç renginiz, boyama sonrasında size ayrıca motivasyon bile katmaktadır. İnsanın kendisini iyi hissetmesi, bakış açısının pozitif olması tamamen güzel görünümü ile alakalıdır. Kadınların bu aşamada tercihi bim saç boyası olmuştur. Konumuzda iki çeşit markadan bahsederek bim saç boyası fiyatları başlığını ele alacağız.

Bim Saç Boyası Fiyatları

Aplus Elegance ve Palette markaları Bim’de satılmaktadır. Sürekli olarak raflarda yerini alan ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Stoklarla ilgili sorun yoktur.

Genelde saç boyası numaraları aşağıdaki gibidir.

1.0 SİYAH
2.0 KOYU KAHVE YADA KOYU KESTANE (bazı markalarda 2.0 üretilmez)
3.0 KOYU KAHVE YADA KOYU KESTANE
4.0 KESTANE YADA KAHVE
5.0 AÇIK KAHVE YADA AÇIK KESTANE
6.0 KOYU KUMRAL
7.0 KUMRAL
8.0 KOYU SARI
9.0 AÇIK SARI YADA SARI
10.0 ÇOK AÇIK SARI

Palette saç boyasının farklı özel seri ürünleri de yer almaktadır. Örneğin deluxe olan kalıcı yoğun renkler olarak sunulmuştur.

  • Palette Deluxe Saç Boyası: 16,95 TL.
Bim palette saç boyası

Saç boyarken nelere dikkat edilmeli?

Boyamadan önce saçınızın temiz olmasına özen gösteriniz, mümkünse yıkadıktan sonra uygulamaya başlayın. Boyanacak saç miktarına göre boya hazırlanmalıdır, fazla kullanmak saçı ekstra yıpratabilir. Kutu içerisinde saç için kremler çıkmaktadır, bunların kullanılması kesinlikle önerilir çünkü bu kremler boya sonrası saçın güçlenmesini deforme olmamasına karşı tabaka oluşmasını sağlar.

Bim saç boyası fiyatları 2021 yılında da ekonomik ve kaliteli olmaya devam etmektedir. Özellikle kadın kullanıcıların yorumları olumlu yöndedir. Yapılan araştırmalar ve geri bildirimler değerlendirildiğinde a plus elegance ve palette saç boyası kullanımı memnuniyet üst seviyededir. Sizlerde kendi saç renginize, teninize uygun olan boyayı Bim’de bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.