A101 mantar fiyatı

A101 mantar fiyatı

Evlerde ve dışarda hazır tüketim arasında yaygınlaşan ürün hakkında bilgi verelim. Tercih olmasından kaynaklı merak edilen konu a101 mantar fiyatı olmaktadır. Bu bitki türü için bir çok alternatif yemek yapılabilir. Hem sebze yemeklerinde hem de et yemeklerinde kullanıldığı görülmektedir. Örneğin tavuk sote yapılırken, soslu makarna yapılırken damak tadınıza hitap eden bir ürün ortaya çıkarabilirsiniz. A101’de satılan ve paket içerisinde olan mantar için biraz detay aktaralım. Pakette olması hijyenik ancak yerde yetiştiği için muhakkak yemeklere ilave etmeden önce yıkayınız, dış kısmını temizleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı ekonomik malzeme için görseller ve ücret bilgisine göz atalım.

A101 mantar fiyatı
A101 mantar fiyatı 2021

Ülkemizde kültür mantarı olarak adlandırılmaktadır. Herhangi bir olumsuzluğu bulunmaz. Tek başına yenilebilir, sote, soslu yemeklerde kullanılabilir. Ambalajında olan ve lezzeti açısından geçer not alan bu ürün, aldın aldın ve kampanyalarla daha uyguna da düşmektedir. Takip ederek bütçe dostu alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizde yer alan bu bilgi öneriler doğrultusunda hazırlanmıştır. Direk son güncel fiyat mantar için a101 kasalarından teyit edilebilir. Güncel A101 mantar fiyatı aşağıdaki gibidir.

  • A101 mantar fiyatı 400 gr: 6,90 TL.

Semt pazarlarında da gördüğümüz mantar için ayrıca konserve olarak satışı da mümkündür. Ancak araştırmamıza göre konserve diğer ambalajlı ürüne veya açık olan ürüne göre daha az satılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.