Bim Balık Fiyatları

Bim Balık Fiyatları

Ülkemizde balık tüketimi son zamanlarda artış göstermektedir. Kış aylarının gelmesiyle birlikte Bim balık fiyatları araştırılır olmuştur. Pazardan ya da esnaflardan taze haliyle satış yapılmaktadır. Ancak daha pratik olması nedeniyle dondurulmuş balıklar da oldukça revaçtadır. Dışarıdan aldığınız balıkların temizlenmesi, yıkanması ve kesilmesi zaman kaybına yol açmaktadır. Ancak donmuş balık, temizleme ve ayıklama problemi olmaması nedeniyle çok kolay bir şekilde hazırlanabilmektedir. Hazır gıdalar arasında en masum yiyecek diyebiliriz. Ekstra bir katkı maddesi içermez. Bim balıkları için özel yöntemlerle şoklama yapılmaktadır. Daha sonra soğuğa dayanıklı poşetlere koyulmaktadır. Bu sayede ilk gün ki tazeliğini korumaktadır. Tek yapmanız gereken balık fiyatını öğrenip markete gitmek olacaktır. Pişirme işleminden kısa bir süre önce çıkarıp çözdürmeniz yeterli olmaktadır.

Bim balık fiyatları
Balık çeşitleri.

Bim’de satışı gerçekleştirilen pek çok balık türü bulunmaktadır. Bunlar mezgit, uskumru ve hamsi olmaktadır. Uskumru çeşidinin satışı sürekli olarak mevcuttur. Ancak diğer türler dönem dönem Bim’e gelmektedir. Aktüel kataloglarını ya da broşürleri takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu şekilde yeni gelecek balıkları öğrenebilirsiniz. Ayrıca güncel fiyatları da görebilirsiniz. Bazı zamanlarda mezgit fileto ürünü gelebilmektedir. Olağan üstü lezzette olan bu balığı da denemenizi öneriyoruz. Öncesinde Bim balık fiyatları konusuna göz atabilirsiniz. Üzerinde herhangi bir kılçık bulunmamaktadır. Adeta tavuk eti gibi pürüzsüzdür. Bu nedenle dilerseniz soslayarak harika bir menü oluşturabilirsiniz. Yanında yapacağınız yeşil salata ile müthiş bir uyum yakalamaktadır. İnce yapısı nedeniyle kolayca pişirilebilmektedir. Tercihinize göre tavada ya da fırında hazırlayabilirsiniz.

Bim balık fiyatları
Fırınlanmış fileto balık.

Bim uskumru fiyatı son zamlardan sonra güncellenmiştir. Aşırı bir fiyat değişikliği görülmemektedir. Bizce diğer marketlere göre uygun seviyelerde kalmaktadır. Bundaki en temel sebep ise dondurulmuş ürün olmasıdır. Pazar yerlerinde satılan taze balığın hemen tüketilmesi dolayısıyla satılması gerekmektedir. Bu da fiyatlarda artış meydana gelmesine sebep olmaktadır. Ancak donuk balığın raf ömrü oldukça uzundur. Bu sayede tüketiciler avantajlı fiyatlar ile balık alabilir. Bim’de bölgesel olarak markalarda değişiklik olabilmektedir. Fakat balıklar genel olarak Mezzemarin etiketine sahip olmaktadır. 450 gramlık poşetlerde bulabilirsiniz. Dayanıklı olması için Bim’in özel üretim dolaplarında saklanmaktadır. Gönül rahatlığıyla sepetinize ekleyebileceğiniz bir gıda maddesidir. Öncesinde Bim balık fiyatları hakkında detaylı bilgi almanızı istedik. Sizlere ileteceğimiz veriler tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Bim Uskumru Fiyatı 2021

Bim Uskumru Fiyatı için 2021 versiyonu merak edilmektedir. Bu nedenle Bim müşterileri pek çok inceleme gerçekleştiriyor. Sizler tarafından da bize en çok sorulan konular arasında yer almaktadır. Sizler için gerekli araştırmaları gerçekleştirdik. Dondurulmuş uskumru balıklarının olduğu reyondan satın alım yapabilirsiniz. Fileto olarak paketlenmiştir.

Bim Uskumru Fiyatı 2021
Garnitürlü fileto balık tabağı.

Çözünmesini bekleyerek afiyetle yiyebilirsiniz. Ancak buzları eridikten sonra tekrar dondurmayınız. Uzmanlar tarafından önerilmeyen bir eylemdir. Bununla birlikte nadir ürünlerin geldiği aktüel zamanlarında farklı balıklara ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan fiyat bilgisi günlük olarak değişiklik gösterebilir. Bim’in belirlediği politika her durumda geçerli olmaktadır.

Mezzemarin Uskumru Fileto 450 Gram = 16,90 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.