Bim Kaşar Fiyatı

Bim Kaşar Fiyatı

Kaşar, mutfaklarda sık olarak kullanılan bir peynir türüdür. Dolayısıyla Bim kaşar fiyatı hakkında merak edilen bazı hususlar olmaktadır. Pek çok çeşit ve marka kaşar peyniri bulunmaktadır. Market raflarında yer alanlar genelde taze kaşar olarak satılmaktadır. Özellikle et ve tavuk ile muhteşem bir uyum sağlamaktadır. Yaptığınız yemeği adete bambaşka bir şeye dönüştürebilmektedir. Süt ürünlerini seven kişiler için kaşar ayrı bir noktadadır. İçeriğinde bulunan yoğun süt oranı nedeniyle sağlıklı bir tüketim gerçekleştirmek mümkündür. Ancak laktoz içerdiği için bu konuda hassasiyeti olanlar uzak durmalıdır. Ayrıca kilonuzu kontrol sürecindeyseniz Bim kaşar ürününü mutlaka doktorunuza danışarak tüketin.

Bim Kaşar Fiyatı
Aknaz kaşar peyniri.

Bim’de satılan kaşar markaları şunlardır: Aknaz,Binvezir,Kaan Bey ve Muratbey. Farklı çeşit ve gramajlarla satışa konulan bu ürünleri mağazalarda bulabilmek mümkündür. Genelde kalıp şeklinde sunulan kaşarın dilimli hali de raflarda yerini almaya başlamıştır.  Özellikle tost yapmak isteyen kişileri için harika bir çözüm olmuştur. Tek yapmanız gereken Ekmecik tost ekmeği ve Bim dilimli kaşar peynirini sepetinize eklemektir. Eve geldikten sonra paketleri açarak özenle dilimlenmiş kaşar peynirlerini ekmeğin arasına koymanız yeterli olacaktır. Dilerseniz üzerine hindi füme,domates ve zeytin ezmesi de ekleyebilirsiniz. Bu sayede oldukça pratik ve hafif bir öğlen yemeği hazırlayabilirsiniz. Tüm bunlardan önce Bim aknaz kaşar peyniri fiyatı hakkında bilgilenmek önemlidir. Sitemizi bilgisayarınıza kaydederek bu verilere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bim kaşar fiyatı
Bim dilimli kaşar peyniri.

Kaşarın kullanıldığı diğer alanlar ise pizza,hamburger ve fırın yemekleri olmaktadır. Bim’den alınacak kaşar peyniri ile evde harika hamburgerler yapılabilmektedir. Kendi yapacağınız ya da hazır olarak aldığınız köftenin üstüne eritme yaparak müthiş sonuçlar elde edebilirsiniz. Ya da canınız fırında makarna çektiyse yine kaşarla farklı tatlar ortaya çıkarabilirsiniz. Bim’de sunulan kaliteli peynirlerle bu şekilde birçok kombinasyon üretilebilmektedir. İnternet üzerinden tariflere ulaşarak öğlen ya da akşam yemeklerinizi renklendirebilirsiniz. Her gün yenilen rutin yiyeceklerden sıkılanlar Bim kaşar fiyatı yazımızı okuyarak markete gidebilir. Peynir reyonunu ziyaret ederek sepetine bu ürünleri ekleyebilir. Bu şekilde bütçenizi yormadan kaliteli kaşar peynirlerini edinebilirsiniz.

Bim Aknaz Kaşar Peyniri Fiyatı

Bim Aknaz kaşar peyniri fiyatı için uygun seviyelerde diyebiliriz. Diğer marketlerle kıyaslama yapmak isteyenler için bilgileri de paylaşıyor olacağız. Mevcut fiyat politikalarının sizler için zorlayıcı olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle en uygun kaşar peyniri nereden alınır? gibi sorularınıza yanıt vermek istemekteyiz. Bilinen yaygın markaların aksine Bim ve diğer ucuzluk marketleri kendisine özel üretim yaptırmaktadır. Bu sayede de maliyetlerini kısıtlayarak halka ucuz kaşar peyniri arz edebilmektedir. Bim Aknaz Kaşar Peyniri de bunlardan bir tanesidir.

  • Aknaz 1 Kg Tost Peyniri = 36,50 TL

Binvezir Kaşar Fiyatı 2021

Binvezir Kaşar Fiyatı 2021 versiyonu için gerekli verileri sizlere sunmaktayız. Oldukça uygun sayılabilecek fiyatlara satış yapılmaktadır. Yeni seneyle birlikte güncelleme olup olmayacağı merak konusu olmaktadır. Sizler için en doğru fiyatları sunmaya çalışmaktayız. Bu nedenle sık sık Bim şubelerini ziyaret ederek etiketleri takip ediyoruz. Binvezir kaşar fiyatı için sormak istediğiniz bir konu olursa yorum kısmından iletebilirsiniz.

Binvezir Kaşar Fiyatı 2021
Binvezir Kaşar Fiyatı 2021
  • Binvezir Taze Kaşar (Tam Yağlı) 225 Gr = 8.50 TL
  • Binvezir Taze Kaşar 500 Gr = 17.25 TL

Bim Dilimli Kaşar Peyniri Fiyatı

Bim dilimli kaşar peyniri fiyatı için olumlu yorumlar mevcuttur. İnternet üzerinde genelde memnuniyet mevcut olduğu görülmektedir. Uygun fiyatı nedeniyle Bim dilimli kaşar ve tost peynirleri sık olarak tercih edilmektedir. Evinde sandviç ya da pizza hazırlayanlar için oldukça iyi bir çözüm yaratmaktadır.

  • Aknaz Dilimli Tost Peyniri (Yarım Yağlı) 1200 Gram = 342,50 TL
  • Aknaz Dilim Peynir 500 Gram = 20.90 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.