Bim Fıstık Ezmesi Fiyatı

Bim Fıstık Ezmesi Fiyatı

Fıstık ezmesi, son zamanlarda oldukça popüler olmuştur. O sebeple Bim fıstık ezmesi fiyatı çok merak edilenler arasındadır. Farklı lezzet arayışına giren kişiler için önerebileceğimiz bir üründür. Özellikle sağlıklı beslenmek isteyenler için şekersiz alternatifi mevcuttur. Fıstığın ayıklanması ve kavrulmasıyla elde edilmektedir. Bu şekilde ortaya çıkan ezmeyi afiyetle tüketebilirsiniz. Ancak burada önemli olan ana madde olan fıstığın kalitesidir. Kötü malzemeden yapılırsa ortaya pek de iyi sonuç elde edilmeyecektir. Bim ise bu konuda oldukça titiz davranmaktadır. Üretim yaptırdığı firmaları sık sık denetlemektedir. Fıstık ezmesinin gerekli tüm analizlerini yaptırmaktadır. Bu şekilde sofralarınıza güvenle ulaşmasını sağlamaktadır.

Bim fıstık ezmesi fiyatı
Fıstık ezmesi tabağı.

Genel olarak iki marka ile satış yapılmaktadır. Bunlar Gold  ve Funny Nuts olarak geçmektedir. Gold markasının fıstık ezmesi favorimiz diyebiliriz. Harika bir kıvama sahiptir ve şekeri tam ayarlanmış durumdadır. Aşırı şeker içermemesi nedeniyle tadı enfes olmaktadır. Paketli fıstık ezmesi alacaksanız mutlaka denemelisiniz. Fiyatı da Bim mağazalarında uygun durumda diyebiliriz. Genel olarak plastik veya cam kavanozlarda satılmaktadır. El değmeden otomatik bir şekilde dolum yapılmaktadır. Fabrikadan çıkmadan önce son bir analiz yapılmaktadır. Bozuk ya da yanlış paketleme varsa direkt olarak elenmektedir. Bu şekilde raflarda tazeliğini koruyarak müşterileri beklemektedir. Siz de en yakın Bim’e giderek bu lezzetten kendinizi mahrum etmemiş olursunuz. Arayışınız yoğun kıvamlı bir fıstık ezmesi ise Gold markası doğru seçenek olacaktır.

Bim fıstık ezmesi fiyatı
Fıstık ezmesinin önceki ve sonraki hali.

2021 senesine girmemizle birlikte bazı ürünlerin fiyatları değişmiştir. Bu nedenle güncel listelere ulaşmak çok önemli bir hal almaktadır. Alışverişe çıkmadan önce fıstık ezmesi fiyatını bilmeniz gerekir. Çünkü bu sayede ekonominizi planlamanız daha kolay olmaktadır. Sizlere sunduğumuz tüm bilgiler tamamen aklınızda bir düşünce oluşturması içindir. Bim’in kendi uyguladığı fiyat tarifeleri her zaman geçerliliğini korumaktadır. Burada aktaracağımız Bim fıstık ezmesi fiyatı da bu şekildedir. Günlük ya da haftalık olarak değişimler olabilmektedir. Ancak Bim mağaza çalışanları anında bu güncellemeleri etiketlerde yansıtmaktadır. Ayrıca Bim’de hemen hemen her üründe geçerli olan bir iade prosedürü vardır. Sorun yaşadığınız bir ürün olursa koşulsuz şartsız iade gibi avantajları mevcuttur. Ayrıntılı bilgiyi Bim ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

  • Bim Gold Yer Fıstık Ezmesi fiyatı 340 Gram: 16.95 TL.
  • Bim Funny Nuts Fıstık Ezmesi fiyatı 350 Gram: 12.95 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.