Bim Cips Fiyatları

Bim Cips Fiyatları

Cips almak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği marketlerden birisi de Bim olmaktadır. Bu sebeple bim cips fiyatları detaylarını incelemek isteyen kişiler araştırmalar gerçekleştirmektedir. Oldukça fazla cips çeşidini bünyesine barındıran mağazalarda damak zevkine uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Bim, diğer marketlerle yapılan kıyaslamalarda fiyat ve performans açısından oldukça iyi gıda malzemelerine sahiptir. Halkın büyük bir çoğunluğu özellikle aktüel kataloglarını sürekli takip etmektedir. İndirimlerin başladığı Cuma günleri ise mağazalarda yoğunluklar olduğu görülmektedir.

Korona virüs sebebiyle alınan tedbirler içerisinde hafta sonu sokağa çıkma yasaklaması da bulunmaktadır. Bu nedenle alışveriş işlemlerini bir an önce tamamlamak isteyen kişiler zincir süpermarketlerin fiyat listelerine ulaşmaya çalışmaktadır. İnternet ortamı üzerinde Bim’e ait broşürlere ulaşmak mümkün olmaktadır. Ancak ürün bazlı fiyat verileri her zaman güncel olarak yer almamaktadır. Sayfamızda genelde tekli olarak satılan bim cips fiyatları verilerini sizlerle paylaşıyoruz. Web sitemiz üzerinde en çok satılan ve merak edilen ürünlere ait fiyatları sizlere sunma gayreti içerisindeyiz. Burada paylaştığımız detaylar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. En sağlıklı bilgiyi Bim ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Bim Cips Fiyatları
Bim Cips Fiyatları

Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evlerinde kalacak olan vatandaşlarımız özellikle abur cubur yiyeceklerine rağbet göstermektedir. Film ya da dizi izlerken aperitif olarak genelde cips,bisküvi ve kekler tercih edilmektedir. Cips kategorisinde ise Bim’de satışı yapılan Patito,Party ve Pringles markaları ön plana çıkmaktadır. 130,150 ve 200 gramlık paketlerde satılan cipsler oldukça uygun fiyat etiketine sahiptir. Aşağıda paylaştığımız bim cips fiyatları verilerini alışveriş listenize kaydetmenizi öneririz. Market bütçenizi buna göre planlayıp zor durumda kalmadan kasadan geçebilirsiniz.

 • Doritos (Çeşitli Mısır Cipsleri) 113 Gram = 4.75 TL.
 • Star Krak (Krock Mısır Cipsi Çeşitleri) 40 Gram = 1.45 TL.
 • Star Krak 130 Gram = 2.95 TL.
 • Lays Çeşitleri 96/107 Gram = 4.75 TL.
 • Ruffles Patates Cipsi = 4.75 TL.

Bim Party Cips Fiyat

Paket formatında satılan ve oldukça rağbet gören cips markalarından birisi de Party markası olmaktadır. Aşağıda belirteceğimiz bim party cips fiyat verileri ortalama fiyatları içermektedir. Güzel bir akşam için cips tabağınıza eklemeniz gereken ürünlerden bir tanesi de Party cips çeşitledir. İndirim günlerinde fiyatlarda farklılıklar oluşabilmektedir. Bu durumu da dikkate alarak Bim marketlerine gitmenizi tavsiye ederiz.  Ayrıca stoklar mağazalara bağlı olarak farklılıklar gösterebilmektedir.

 • Party Patates Cipsi Tırtıklı 150 gr – 3.45 TL.
 • Party Mega Boy Mısır Cipsi 200 gr – 5.45 TL.
 • Party Mısır Cipsi Çeşitleri (Taco – Nacho) 130 Gram = 3.50 TL.
 • Party Mısır Cipsi (Haşhaş – Acı Biber) 300 Gram= 5.45 TL.
 • Party Cips Çeşitleri (Mix,Tırtıklı,Barbekülü) 130 Gram = 2.95 TL.
Bim Cips Fiyatları
Bim Cips Fiyatları

Bim Cips Fiyatları Patito

Patito markası da Bim’in sevilen ürünlerinden birisidir. Fiyatları 2021 senesinde değişiklik göstermesi halinde sayfamızda güncellenecektir. Patito cipslerin birçok çeşidi bulunmaktadır. En çok tercih edilenleri ketçaplı ve baharatlı olanlarıdır. Mevcut bim cips fiyatları patito bilgisi aşağıdaki gibidir;

 • Patito Patates Cipsi 135 gr 2,95 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.