Banabi kurye maaşları

Banabi kurye maaşları

Banabi kurye maaşları iş arayan pek çok kişi tarafından yoğun olarak araştırılmaktadır. Günümüz şartlarında internet üzerinden iş bulmaya çalışan insan sayısı oldukça artmıştır. Özellikle A2 motor ehliyetine sahip olanlar kuryelik yapabilmek için bir çok firmaya başvurmaktadır. Şehir için dağıtım ağında görev almak isteyen kişilerin aklına gelen ilk firmalardan bir tanesi de Banabi olmaktadır. Bilindiği gibi Yemeksepeti uygulamasının içerisinde yer alan Banabi ile bir çok şehirde kurye olarak çalışmak mümkün olmaktadır.

Özellikle kurumsal firmalarda personel olmak isteyenler mesai saatleri,maaş şartları ve ek ödemeler konusunda bilgi almak istiyorlar. Buna göre yolunu çizen vatandaşlar daha bilinçli bir şekilde hareket edebiliyor. Ancak internet ortamında güncel ve doğru bilgiye ulaşmak her zaman kolay olmayabiliyor. Bu nedenle en doğru kaynaklardan gerekli araştırmaları yaparak bu makaleyi sizler için oluşturmaktayız. Sormak istediğiniz bir konu olursa lütfen yorum kısmından bize iletiniz. Editörlerimiz gerekli kontrolü yaparak size geri dönüş sağlayacaktır.

Pandemi sürecinden sonra e-ticaret uygulamalarının artık daha çok mobil platformlara kaydığını söyleyebiliriz. Trendyol,Hepsiburada,Getir,Migros,İstegelsin ve Banabi gibi market alışverişini evden yapmayı sağlayan uygulamalar oldukça popüler konuma gelmiştir. İnsanlar evden çıkmadan ve Korona riski olmadan istedikleri yere sipariş verme olanağına sahip olmuştur. Bu sebeplerle firmaların da motorlu kurye arayışlarında da artışlar görülmektedir. Yarı zamanlı ya da tam zamanlı çalışma sistemlerine  başvuruda bulunacak kişilerin aklına ilk gelen konu ise banabi kurye maaşları olmaktadır. Paylaştığımız bilgiler ortalama rakamları ifade etmektedir. Net bilgi için Banabi şirketi ile iletişime geçebilirsiniz. Tahmini olarak 2330 TL – 4000 TL arası maaş + sigorta + yan haklar olarak ifade edilebilmektedir.

3 thoughts on “Banabi kurye maaşları

 • Nisan 23, 2021 tarihinde, saat 9:53 am
  Permalink

  ARABAM DA VAR (FORD FOCUS) MOTORUMDA VAR , SAAT 18 DEN SONRA ÇALIŞMAK İSTİYORUM , BİLGİ RİCASI İLE …

  Yanıtla
  • Nisan 24, 2021 tarihinde, saat 8:22 pm
   Permalink

   Merhaba Erdem Bey,

   kariyer.net sitesi üzerinden Yemeksepeti firması sık sık kurye ilanı vermektedir. Bu ilanları takip ederek başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır.

   Saygılarımızla.

   Yanıtla
   • Mayıs 1, 2021 tarihinde, saat 11:53 am
    Permalink

    Arkadaslar suanda calistigim ve memnun oldugum bir sigortali isim var. Bu isi el gelir icin yaparsam yasal olarak sorun yasar miyim? Yani bu is sigortada gozukur mu ve bu bana sorun cikarir mi? Tesekkur ederim simdiden

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.