Erkek kedi kısırlaştırma fiyatları 2021

Erkek kedi kısırlaştırma fiyatları 2021

Kedilerde kısırlaştırma işleminin yapılması günümüzde çok büyük bir öneme sahiptir. Kontrolsüz üreme hem ev kedileri hem de sokak kedileri için son derece olumsuz durumlar ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle özel veterinerlerin ve belediye barınaklarının kısırlaştırma tedavileri mevcuttur. Evcil kedisi için bu operasyonu yaptırmak isteyen kişiler erkek kedi kısırlaştırma fiyatları 2021 biçiminde sorgulamalar gerçekleştiriyor. Ankara,Bursa,İstanbul,İzmir ve Antalya şehirlerinde yaşayan kişiler sık olarak bu bilgilere ihtiyaç duymaktadır.

erkek kedi kısırlaştırma fiyatları
erkek kedi kısırlaştırma fiyatları

Belediyelere bağlı olan veterinerlik müdürlüklerinde evcil hayvan kabulü yapılmamaktadır. Bu da erkek kedi sahibi olan vatandaşlarımızı özel veterinerleri araştırmaya itmektedir. Bir çok sektörde olduğu gibi serbest piyasanın hakim olması nedeniyle fiyatlarda anormal derecede farklılar olabilmektedir. O yüzden erkek kedi kısırlaştırma fiyatları 2021 yazısını okuyarak en azından genel bir fikir sahibi olabilirsiniz. Belirtmek gerekir ki erkek kedilerin dişilere göre işlemleri daha farklı yapılmaktadır. Bu da kediniz için biraz daha fazla para ödemeniz anlamına gelmektedir.

İnternet ortamı üzerinde veterinerlik ücretlerine ait net bilgiye ulaşmak ne yazık ki her zaman mümkün olmamaktadır. Var olan bilgiler de genel olarak eski senelere aittir. Sizler için en güncel ve en uygun fiyat bilgilerini araştırarak yazımızı oluşturmaktayız. Belirttiğimiz erkek kedi kısırlaştırma fiyatları 2021 konusu hakkında sormak istediğiniz bir şey var ise lütfen yorum kısmından iletiniz. Ayrıca ücret durumunun yanı sıra erkek kedinizi teslim edeceğiniz veteriner hekimi de detaylı olarak araştırmanızı tavsiye etmekteyiz.

erkek kedi kısırlaştırma ücreti 2021

Aşağıda belirttiğimiz erkek kedi kısırlaştırma ücreti 2020 verileri ortalama bilgileri göstermektedir. Detaylı bilgiyi direkt olarak veterinerliği arayarak öğrenebilirsiniz.

Erkek kedi kısırlaştırma ücreti: 350-500 TL
Gaz Anestezi: 160-210 TL
Enjektabl Anestezi: 110-160 TL
Lokal Anestezi: 80-100 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.