Ankara Makarna Fiyatları

Gıda sektöründe en çok tüketilen makarna ile ilgili bir yazı hazırladık. Ankara makarna fiyatları bu dönem en çok arama yapılanlar arasında. Ziyaretçilerimiz için araştırma yaparak ilglili marka için ne kadar olduğuna dair bilgilendirmeyi sağlayacağız. Konumuzda Ankara makarna fiyatı, ankara makarna fiyatları 2021, ankara makarna fiyatı ne kadar, ankara marka makarna fiyatları yer alacaktır.

Ankara makarna fiyatları

Nuh’un Ankara Vitaminli Yüksük Makarna 500 G 4,80 TL

Nuh’un Ankara Makarnası Klasik İnce Uzun 5 x 500 G 19,00 TL

Nuh’un Ankara Makarnası Kepekli Burgu Makarna 350 G 4,25 TL

Nuh’un Ankara 500 gr Fiyonk Makarna Fiyonk 4,29 TL

Nuh Un Ankara Catering Burgu 5 kg – 29,90 TL

Genel olarak fiyat bilgisi bu şekildedir. Ancak market ve süpermarketlere göre fiyatlandırma değişebilir. Kampanyalar, indirimler, fırsatlar sonucunda belirlenen fiyatlar olabilir. Satın alırken toplu alımlarda paket üzerinden düşük fiyata alabilirsiniz. Ankara makarna fiyatları uygun fiyatlardadır. Tüketim için sofralarda sıkça kullanılır. Makarna ile bir çok yemekte türetebilirsiniz. Makarna içerisinde yer alan karbonhidrat tokluk hissini üst seviyede belirler.

Ek bilgi : yüksek gluten, bitkisel protein ve düşük nişasta oranına sahip durum buğdayından üretilen irmikle yapılmaktadır.

Sitemizde yer alan Ankara makarna fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. İlgili marka grupları için sitelerden, avm ve marketlerden teyit etmenizi önermekteyiz. Ankara makarna fiyatı için güncelleme olması halinde ya da zam durumları halinde sitemiz içinde yer alan veriler değiştirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.