Doritoslu çiğköfte

Komagene markasının çıkarttığı ve bir anda popüler olan lezzetten sizlere bahsedeceğiz. Türkiye’de çok fazla tüketilen, ara ve ana öğünde yerini alan, öğrencilerinde çalışanların da tercihi doritoslu çiğköfte nedir? Komage çiğköfte bu lezzet için tüm çiğ köfte dürümlerinizi içerisine 1,5₺ farkla Doritos ekleterek bu lezzetin keyfini çıkarabilirsiniz. Yaptığımız araştırma ile komagene doritoslu çiğköfte, doritoslu çiğköfte fiyatı aramalarına yanıt vermeye çalışacağız. İşte detaylar..

Doritoslu çiğköfte

90 gr. çiğ Köfte, Doritos taco, tek lavaş – 8,00 TL
Doritos’lu Çiğ Köfte Dürüm + Komagene Ayran (19,5 cl.)10,50 TL
Doritos’lu Ultra Mega Dürüm + Komagene Ayran (29 cl.16,00 TL
Doritos’lu Double Dürüm + Komagene Ayran (29 cl.) 17,00 TL

komagene doritoslu çiğköfte

Komagene doritoslu çiğköfte içindekiler : ince köftelik bulgur, içme suyu, ketçap (%10), domates salçası, sirket, tuz, ceviz, kuru soğan, bitkisel yağ, mısır nişastası, asitlik düzenleyici, maltodekstrin.

Mevcut durumda siparişler için en çok bu ürünler verilmiştir. Sizlerle kendi ürünlerinize doritos ekleterek farklı bir tat denemiş olabilirsiniz. Satın alırken tek lavaş, çift lavaş, içecek opsiyonları belirlenebilir. Online yemek siparişi sitelerinden veya direk bulunduğunuz konunma yakın bayilerden hızlıca bildirimde bulunarak sipariş vermek mümkün. Bunların yanı sıra kampanyaların sıkça yapıldığını belirtmekte fayda var takip ederek ekonomik bir ziyafet verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.