Şok evin yağ fiyatı

Şok evin yağ fiyatı

Son zamanlarda sıkça artışlara maruz kalan ve tepkilere yol açan bir ürünü inceleyeceğiz şok evin yağ fiyatı ne kadar. Genel olarak bu marka dışında piyasanın yükseldiğini görüyoruz. Konumuzda ise şok evin yağ fiyatı bilgisine bakacağız. Sofralarda, yemeklerde mutfak ile ilgili hemen hemen her alanda kullanılan ay çiçek yağı hakkında güncel fiyatı ne kadar?

Şok evin yağ fiyatı
şok evin yağ fiyatı

Evin yağ ile neler yapılır? Hangi yemeklerde kullanabilirsiniz? Özellikle kızartmalarda tercih edilebilir. Bazı yağlarda koku oluyor ancak bu marka da bu tarz bir şey yok. Hafif ve yemeklerinize lezzet katacak bir yağdır. Ek olarak hamur işleri, salatada kullanabilirsiniz. Cargill, Turyağ işletmelerinin bünyesinde olan ve global anlamda üretim yapan bir firmadır. Evin markası sadece Şok marketlerde satılmaktadır. Şok evin yağ fiyatları 2021 yılında 1lt, 2lt ve 5lt olarak satılmaktadır.

  • Şok Evin Ayçiçek Yağı 1lt fiyatı: 14,50 TL.
  • Şok Evin Ayçiçek Yağı 2 lt fiyatı: 28,90 TL.
  • Şok Evin Ayçiçek Yağı 5 lt teneke fiyatı: 64,50 TL.
  • Şok Evin Ayçiçek Yağı Pet 5 lt fiyatı: 62,50 TL.

Dip not olarak özellikle evde yemek yapanlar için şok evin ay çiçek yağı ile yapılacak yemekler listesini de paylaşalım. Hafif olan bu yağ için sağlık açısından az miktarda kullanılması önerilmektedir. Mümkün olduğunca tuzlu ve yağlı tüketimden uzak durulması gerektiğini hatırlatalım.

Balık,
Zeytinyağı,
Sebzeler,
Sert kabuklu yemişler,
Brokolili Karnabahar,
Pırasalı Köfte,
Yeşil Elmalı,
Kereviz Salatası,
Kabak ve patlıcan yemekleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.