Datça dolmuş fiyatları

Datça dolmuş fiyatları

Datça dolmuş fiyatları için 2021 senesiyle birlikte bazı güncellemeler yapılmıştır. Pandemi süreci nedeniyle bir çok minibüs,dolmuş ve otobüs hattında olduğu gibi Datça ilçesinde de yeni tarifeler yayınlanmaya devam etmektedir. Yolcular açısından oldukça önemli olan ücret bilgilerinin en yeni hallerini sizlerle paylaşmaya devam etmekteyiz. Muğla genelinde toplu taşıma sistemleri yoğun olarak kullanılmaktadır. Merkez ile Datça arasındaki bağlantıyı da belediyeye ait olan özel halk minibüsleri sağlamaktadır.

Günümüzde şehir içi ulaşım için vatandaşlar kendi araçlarıyla yola çıkmak yerine daha çok dolmuşları tercih etmektedir. Bunun başlıca sebeplerinden biri ise daha ekonomik bir yolculuk imkanı sağlanmasıdır. Özellikle Muğla’da beldelerin birbirlerine yakın olması nedeniyle düşük ücretlerle bir çok yere gidilebilmektedir. Sabah erken saatlerde başlayan seferler sayesinde bir çok çalışan iş yerlerine geç kalmadan ulaşabilmektedir. Ancak korona virüs nedeniyle yolcu kapasiteleri düşürüldüğü için bu dönemlerde bazı aksaklıklar oluşabilmektedir.

Özellikle yaz aylarında Datça ve çevre ilçeler arasında insan sirkülasyonu artış göstermektedir. Yerli ve yabancı turistlerin dolmuşları sık olarak tercih etmesi nedeniyle araç sayıları da paralel olarak arttırılmaktadır. Bu sayede duraklarda fazla bekleme yaşanmadan dolmuşlara binmek mümkün olmaktadır. Bu sebeple de datça dolmuş fiyatları konusu yolcular arasında önemli bir konu haline gelmektedir. Web sitemizde yer alan ulaşım fiyatları sayesinde siz de seyahatinizi basit bir şekilde planlayabilirsiniz.

Datça – Menteşe(Muğla Merkez) arası dolmuş ücretleri aşağıdaki gibidir;

Kentkartlı binişlerde 29,75 TL
Nakit ödemelerde 35,85 TL

Marmaris Datça Dolmuş Fiyatları

Marmaris datça dolmuş fiyatları sayesinde iki ilçe arasında yapılacak yolculuklar daha kolay hale gelmektedir. Marmaris ya da Datça’da yaşayan kişilerin önceden fiyatları bilmesi önemli bir konudur. Bütçelerini buna göre ayarlayarak yola çıkan kişiler akıllarında bir soru olmadan iki ilçe arasında seyahat edebilmektedir. Bu tarz bilgilerin internet ortamında paylaşılması sayesinde vatandaşların zor durumda kalınmasının önüne geçilmektedir. Aşağıda yer alan 2020 senesine ait marmaris datça dolmuş fiyatları ortalama rakamları göstermektedir. Farklı koşullara göre güncellemeler yapılmış olabilir;

Marmaris – Datça  dolmuş ücretleri

Kentkart ile binişlerde 16.1 TL
Nakit ödemeli binişlerde 20.85 TL

Akyaka ve Muğla arası fiyatlara bakmak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.