Karolam asma tavan fiyatları

Karolam asma tavan fiyatları

Karolam asma tavanlar genelde ofis,kafe,alışveriş merkezleri,fabrikalarda ve evlerde kullanılmaktadır. Çoğunlukla ışıklı olarak uygulaması yapılan bu tavan çeşidi hoş görünüşü sebebiyle birçok kişi ve kurumun tercihi olmaktadır. Dolayısıyla karolam asma tavan fiyatları ne kadar? gibi sorular internet kullanıcılarının sık olarak araştırdığı konulardan olmaktadır.. Oldukça dekoratif bir görünüm sağlayan karolam çeşidi ile siz de şık bir tavan inşa edebilirsiniz. Ayrıca tavanı oluştururken belirli aralıklara spot ışıklar ekleyerek ekstra hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Günümüzde yeni bina inşaatları yapılırken bina içi ses yalıtımına özen gösterilmektedir. Alt ve üst katlardan gelecek gürültüleri engellemek için bir çok yalıtım malzemesi kullanılmaktadır. Karolam asma tavanların bir diğer önemli özelliği ise ses yalıtımı sağlamasıdır. Birinci görünür katmanında vinil,ikinci arka katmanında ise alüminyum kullanılması sayesinde üst kattan gelen seslerin size ulaşma durumunu adeta ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca montajlama işlemleri oldukça kolaydır. Sizler için fazladan maliyet çıkarmaz ve bulunduğunuz ortamı fazla dağıtmadan montaj yapmanızı sağlar.

Halk arasında “karolam asma tavan” olarak tanımlanan asma tavan sistemleri genel olarak karolardan, karolamlardan, akustik alçıpandan ve taşyünü asma tavan sistemlerinden oluşmaktadır. Piyasada bulunan asma tavanlar arasında oldukça popüler olan “karolam” çeşidinin fiyatları ise şehirlere göre değişiklik göstermektedir. Sizler için karolam asma tavan fiyatları için ortalama değerleri araştırdık ve tablolar halinde bilgilerinize sunuyoruz. Sormak istediğiniz bir konu varsa lütfen yorum kısmından bizlerle paylaşın. Editörlerimiz gerekli incelemeleri yaparak en kısa süre size geri dönüş yapacaktır.

Karolam asma tavan fiyatları İzmir

Pek çok şehirde olduğu gibi İzmir’de de asma tavan fiyatları sık olarak araştırılmaktadır. Bu ürünün satışını yapan pek çok büyük ve küçük işletme bulunmaktadır. Dükkanları gezerek fiyat kıyaslaması yapmak istiyorsanız tavsiyemiz Gıda Çarşısı olarak geçene Yenişehir bölgesine gitmeniz olacaktır. Burada pek çok inşaat malzemesi satan işletmeleri görme ve ziyaret etme şansınız olacaktır. Ayrıca karolam asma tavan fiyatları İzmir bilgisini de en doğru şekilde öğrenme imkanınız olacaktır.

ASMA TAVAN ÇEŞİDİ

MALZEME

İŞÇİLİK

MALZEME+İŞÇİLİK

ALÇIPAN ASMA TAVAN

30TL/m2

20TL/m2

50TL/m2

ALÜMİNYUM ASMA

125TL/m2

50TL/m2

175TL/m2

METAL ASMA TAVAN

125TL/m2

50TL/m2

175TL/m2

BANYO ASMA TAVAN

135TL/m2

65TL/m2

200TL/m2

CLİP-İN ASMA TAVAN

125TL/m2

50TL/m2

175TL/m2

LAY-ON ASMA TAVAN

125TL/m2

50TL/m2

175TL/m2

LAY-İN ASMA TAVAN

125TL/m2

50TL/m2

175TL/m2

LED IŞIK BANDI

60TL/mtül

40TL/mtül

100TL/mtül

KAROLAM ASMA TAVAN 60X60 ECO

60TL/m2

35TL/m2

95TL/m2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.