Plastik kiremit fiyatları

Plastik kiremit fiyatları

Plastik kiremitler olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi nedeniyle oldukça revaçta olan bir yapı malzemesidir. İnternet üzerinde plastik kiremit fiyatları konusunda bilgilere erişmek isteyen kişiler araştırma yoluna gitmektedir.Bu kiremit çeşitleri özellikle yağmur yağdığı zaman çatı üzerinde oluşan seslerin içeriyi geçmemesini sağlayarak iyi bir yalıtım unsuru oluşturmaktadır. Su geçirmeme özelliği sayesinde olası sızıntıların önüne geçilmesini sağlamaktadır. Ayrıca imalatında hijyenik maddeler kullanıldığı için kendiliğinden temiz tutma özelliğini taşımaktadır. Geri dönüştürülebilir bir yapı malzemesi olması nedeniyle de çevre sağlığına olumlu katkıları bulunmaktadır.

Günümüzde kullanılan tuğla kiremitler, nakliye işlemlerinde ağırlık sebebiyle zorluk yaratmaktadır. Genel olarak kamyon kiralanmasını gerektirmektedir. Yükleme yapacak olan işçilere günlük yevmiyelerinin ödenmesi gibi durumları da düşününce ekstra bir maliyet yaratma durumu söz konusu olmaktadır. Plastik kiremitler ise oldukça hafif olduğu için nakliye masraflarının yükünü hafifletmektedir. Daha az kişi çalıştırarak yükleme yapılabilir. Ayrıca ağırlık olarak fazla bir yük bindirmediği için kamyonet tarzı araçlar ile de taşınması mümkündür. Aynı zamanda kışın kar yağışının yoğun olduğu bölgelerde sık sık plastik kiremit uygulamasına denk gelinmektedir.

Kullanım alanlarından bahsetmek gerekirse genelde ev,okul,hastane,teras ve prefabrik evler diyebiliriz. Montaj işlemi de oldukça basit olduğu için kişiler kendileri de plastik kiremit örme işlemini yapabilmektedir. Ya da bu işi yapan ustalardan yardım alınmaktadır. Bulunduğunuz şehirde inşaat malzemeleri satan yerlere giderek metrekare cinsi üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Buna göre sizlere renk seçenekleri sunulacaktır. Öncesinde sayfamızı ziyaret ederek plastik kiremit fiyatları konusunu görüntüleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. Firmaya gittiğinizde ise evinizin dış boyasıyla uyumlu pek çok renk çeşidi arasından tercih yapabilirsiniz. Bu sayede plastik kiremitler binanızın dış görünüşünün güzelleştirilmesine de katkıda bulunacaktır.

Ürün Fiyat
Pormit Çatı Paneli 38,65 ₺ + KDV
Pormit Üst Mahya 45,76 ₺ + KDV
Pormit Yan Mahya 39,62 ₺ + KDV
Sinüs Oluklu Şeffaf 0,8 mm 60,17 ₺ + KDV
Pormit Panel 3 Yol Mahya 36,02 ₺ + KDV
Pormit Panel Üst Mahya Kapak 13,56 ₺ + KDV
Pormit Yan Mahya Sonlandırma 26,70 ₺ + KDV

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.